Dovolená Německo Dortmund - zájezdy all inclusive 2022 | cKlub.cz

Nejlevnější dovolená Německo Dortmund 2022

Nejlevnější dovolená Německo Dortmund 2022

Omlouváme se, ale pro tento filtr nemáme žádné zájezdy. Zde jsou alternativní nabídky.
Žádný výsledek

Průvodce Německo

Rychlé informace
Hlavní město Berlín
Úřední jazyk němčina
Rozloha 357 386 km²
Oficiální měna euro
Hlavní náboženství křesťanství
Časové pásmo UTC+1
Podnebné pásmo mírné
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2022 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací

Dovolená v Dortmundu

Nejlevnější dovolená v Dortmundu vás přivede do zelené metropole Vestfálska. Dokazují to oblíbené parky Rombergpark a Westfalenpark. Kromě nich můžete pochopitelně navštívit přemíru nejrůznějších historických skvostů města. Zájezd do Dortmundu je spjat se starými klenoty, kulturními zážitky, včetně těch sportovních. Dokazuje to fotbalový klub Borussia Dortmund. Těšit se můžete i na rozsáhlé vánoční trhy, jež patří možná k těm největším v celé Evropě.

Vyberte si kvalitní ubytování v Dortmundu, kde najdete komfortní a pohodlné zázemí při toulkách po městě. Součástí takového dobře situovaného noclehu budou služby jako polopenze, plná penze nebo all inclusive servis. Tohle všechno vám přináší nejlevnější dovolená v Dortmundu, ze které si odnesete přemíru nevšedních a nezapomenutelných zážitků. Přesvědčte se o tom sami.