Dovolená Německo Hamburk - zájezdy all inclusive 2023 | cKlub.cz

Nejlevnější dovolená Německo Hamburk 2023

Nejlevnější dovolená Německo Hamburk 2023

Omlouváme se, ale pro tento filtr nemáme žádné zájezdy. Zde jsou alternativní nabídky.
Žádný výsledek

Průvodce Německo

Rychlé informace
Hlavní město Berlín
Úřední jazyk němčina
Rozloha 357 386 km²
Oficiální měna euro
Hlavní náboženství křesťanství
Časové pásmo UTC+1
Podnebné pásmo mírné
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2023 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací

Dovolená v Hamburku

Poznejte krásy druhého největšího města Německa. Zájezd do Hamburku vám odhalí skvosty tohoto úchvatného místa, jichž je více než dost. Navštívit můžete pamětihodnosti libovolného charakteru. Od chrámů, profánní architektury až po pomníky, galerie, muzea a ostatní památníky. Dovolená v Hamburku vám představí třeba Labskou filharmonii, barokní kostel sv. Michaela z jihu nebo Alsterské arkády a jižní jezero. Mezi další unikátní stavby patří i Hamburská univerzita a radnice.

Nejlevnější dovolená v Hamburku neopomíjí ani na přírodní plochy v podobě udržovaných parků. Čeká na vás spousta zábavy, kultury a společenských akcí, včetně lahodných gastronomických zážitků. Využijte levné ubytování v Hamburku a podívejte se do města, které vás neochudí opravdu o nic. Ani o polopenzi nebo all inclusive servis.