Dovolená Německo Norimberk - zájezdy all inclusive 2022 | cKlub.cz

Nejlevnější dovolená Německo Norimberk 2022

Nejlevnější dovolená Německo Norimberk 2022

Omlouváme se, ale pro tento filtr nemáme žádné zájezdy. Zde jsou alternativní nabídky.
Žádný výsledek

Průvodce Německo

Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2022 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací

Dovolená v Norimberku

Poznejte pýchu Německa v podobě historického města Norimberk. Využijte cenově výhodný zájezd do Norimberku, kde budete moci načerpat úchvatnou atmosféru města na vlastní kůži. Začít můžete především u historických staveb, jakými jsou Norimberský hrad, Dürerův dům, Stará radnice, Špitál svatého Ducha a místní zoologická zahrada. Rozmanitosti se meze rozhodně nekladou. Dovolená v Norimberku bude pochopitelně nabývat i podob relaxačních a odpočinkových, třeba v některé z tamních stylových kaváren.

Poznejte toto město od A až do Z, k čemuž vám dopomůže nejlevnější dovolená v Norimberku. Tu nyní můžete zakoupit se vším, co k ní patří. Typickým příkladem je pohodlné ubytování v Norimberku včetně polopenze, plné penze nebo all inclusive. Prožijte čas strávený v unikátním německém městě a v ničem se neomezujte.