Dovolená Německo Norimberk - zájezdy all inclusive 2023 | cKlub.cz

Nejlevnější dovolená Německo Norimberk 2023

Nejlevnější dovolená Německo Norimberk 2023

Omlouváme se, ale pro tento filtr nemáme žádné zájezdy. Zde jsou alternativní nabídky.
Žádný výsledek

Průvodce Německo

Rychlé informace
Hlavní město Berlín
Úřední jazyk němčina
Rozloha 357 386 km²
Oficiální měna euro
Hlavní náboženství křesťanství
Časové pásmo UTC+1
Podnebné pásmo mírné
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2023 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací

Dovolená v Norimberku

Poznejte pýchu Německa v podobě historického města Norimberk. Využijte cenově výhodný zájezd do Norimberku, kde budete moci načerpat úchvatnou atmosféru města na vlastní kůži. Začít můžete především u historických staveb, jakými jsou Norimberský hrad, Dürerův dům, Stará radnice, Špitál svatého Ducha a místní zoologická zahrada. Rozmanitosti se meze rozhodně nekladou. Dovolená v Norimberku bude pochopitelně nabývat i podob relaxačních a odpočinkových, třeba v některé z tamních stylových kaváren.

Poznejte toto město od A až do Z, k čemuž vám dopomůže nejlevnější dovolená v Norimberku. Tu nyní můžete zakoupit se vším, co k ní patří. Typickým příkladem je pohodlné ubytování v Norimberku včetně polopenze, plné penze nebo all inclusive. Prožijte čas strávený v unikátním německém městě a v ničem se neomezujte.