Dovolená Německo Sársko - zájezdy all inclusive 2022 | cKlub.cz

Nejlevnější dovolená Německo Sársko 2022

Nejlevnější dovolená Německo Sársko 2022

Omlouváme se, ale pro tento filtr nemáme žádné zájezdy. Zde jsou alternativní nabídky.
Žádný výsledek

Průvodce Německo

Rychlé informace
Hlavní město Berlín
Úřední jazyk němčina
Rozloha 357 386 km²
Oficiální měna euro
Hlavní náboženství křesťanství
Časové pásmo UTC+1
Podnebné pásmo mírné
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2022 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací

Dovolená v Sársku

Objevte německou spolkovou zemi, která se vyjímá svou malostí a nekonečnou šarmantností. Dovolená v Sársku vás přivede do zelené oblasti, kde se nachází několik významných měst plných osobitých památek. Narazit můžete třeba na Völklingenskou ocelárnu zapsanou na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Zájezd do Sárska vám nabídne nejenom spoustu unikátních objektů, ale také velké množství cyklostezek a adrenalinových zážitků. Čas strávený v této lokalitě je jak o relaxaci, tak o pohybu.

Ubytování v Sársku můžete volit na základě nejrůznějších kritérií. Každý si v tomto směru přijde na to své. Někomu bude stačit polopenze, jiný vsadí spíše na plnou penzi nebo all inclusive servis. Vyrazte na nejlevnější dovolenou do Sárska, kde se budete moci věnovat poznávání. Vyberte si zájezd, jenž vašim potřebám bude vyhovovat nejvíce.