Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Nejlevnější dovolená Slovensko Bardejovské Kúpele 2024

Nejlevnější dovolená Slovensko Bardejovské Kúpele 2024

od 6 420 Kč
Slovensko - Bardejovské Kúpele
25. 7. 2024 - 28. 7. 2024 (4 dny)
Plná penze
od 6 420 Kč
23. 9. 2024 - 28. 9. 2024 (6 dní)
Plná penze
od 10 700 Kč
Zobrazit další termíny

Dovolená Bardejovské Kúpele: na co se připravit

Rychlé informace
Hlavní město Bratislava
Úřední jazyk slovenština
Rozloha 49 035 km²
Oficiální měna euro
Hlavní náboženství římští katolíci
Časové pásmo UTC+1
Podnebné pásmo mírné
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí na Slovenku
Počasí na Slovenku
Počasí na Slovensku je ovlivňováno především mírným podnebným pásmem. To se promítá nejenom do letních, ale i zimních měsíců. Léta jsou na Slovensku přiměřeně teplá a průměrné teploty se pohybují kolem 20 °C až 23 °C. Ve vyšších polohách a na horách je to samozřejmě méně. Na některých vrcholcích hor
Více informací
Vízum na Slovensko 2024 - jaké doklady potřebuji
Vízum na Slovensko 2024 - jaké doklady potřebuji
Při vstupu na Slovensko si nemusíte lámat hlavu s žádným vízem. Tato země je totiž součástí Evropské unie, takže můžete vycestovat dokonce jen s občanským průkazem. Důležité je, aby byl platný alespoň jeden z těchto dokladů. Cestovní doklady pro děti Při cestě na Slovensko neopomínejte také na
Více informací
Očkování na Slovensko
Očkování na Slovensko
Při cestě na Slovensko se nemusíte zaobírat žádným očkováním. Minimálně tím povinným, protože žádné neexistuje. Někteří cestovatelé podle cílové lokality volí očkování doporučená, kam samozřejmě patří žloutenka typu A, žloutenka typu B a tetanus. Covid-19 aktuální podmínky: Při vstupu na Slovensk
Více informací

Dovolená v Bardejovských Kúpelích

Zájezd do Bardejovských Kúpelí vás zavede do jedné z vybraných částí města Bardejov. A to nedaleko pohoří Busov. Právě zde se vám dostane té opravdové relaxace skrývající se za překrásnými lázeňskými domy. Tato oblast je nejenom semeništěm lidové architektury, ale především ozdravných pramenů. Ty mají léčivé účinky a dodají tělu novou životní energii. Dovolená v Bardejovských Kúpelích si vás získá svým klidem a úchvatnou atmosférou tamních zákoutí.

Najděte si cenově výhodné ubytování v Bardejovských Kúpelích, kde vám nebude chybět opravdu nic. Jak plnohodnotné lázeňské služby, tak profesionální stravování. Dokazuje to polopenze, plná polopenze a all inclusive servis. Nejlevnější dovolená v Bardejovských Kúpelích je o léčebných procedurách, poznávání, výletech po okolí i gastronomických zážitcích. Investujte do cestování a zároveň svého zdraví.


Často kladené otázky


Dá se platit dolarem?
Americkým dolarem zaplatíte na Slovensku jen stěží, daleko lepší je platit eury.
Dá se platit eurem?
Ano, euro je oficiální měnou Slovenska, takže s ním zaplatíte na jakémkoliv místě.
Dá se domluvit anglicky?
Ano, anglicky se domluvíte především ve větších městech a ve většině turisticky vyhledávaných lokalitách, včetně hotelů, letišť, restaurací a podobně.
Jaké jsou možnosti vnitrostátní dopravy?
Vzhledem k blízkosti Slovenska od České republiky je pravděpodobné, že tuto zemi navštívíte ve vlastním automobilu. To je jedna z nejlepších možností, protože máte k dispozici svůj vůz a můžete pohodlně a nezávisle cestovat z místa na místo. V tomto směru akorát nezapomínejte na to, že pokud budete využívat hlavní silniční tahy, je zapotřebí slovenská dálniční známka. Alternativou se pak může stát celkem oblíbená železniční doprava, která je hojně rozšířená a nabízí několik úrovní komfortu. Ve městech je to určitě městská hromadná doprava a taxi služby, za něž zaplatíte více peněz. Na delší vzdálenosti lze využívat autobusovou přepravu.
Jaká je dostupnost internetu na Slovensku?
Při cestě na Slovensko se můžete spolehnout na služby svého vlastního operátora. Využívat tak můžete datový balíček za stejných podmínek jako v České republice. K bezdrátovému internetu se dostanete na spoustě míst, od hotelů, přes restaurace až po supermarkety a další.
Jaká je průměrná délka letu z letiště Václava Havla?
Z Prahy na Slovensko se letadlem dostanete zhruba za necelou hodinu letu.