Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Nejlevnější dovolená Slovensko Senecké Jazerá 2024

Nejlevnější dovolená Slovensko Senecké Jazerá 2024

od 4 660 Kč
Slovensko - Senecké Jazerá
15. 4. 2024 - 20. 4. 2024 (6 dní)
Polopenze
od 12 925 Kč
15. 4. 2024 - 17. 4. 2024 (3 dny)
Polopenze
od 5 246 Kč
15. 4. 2024 - 18. 4. 2024 (4 dny)
Polopenze
od 6 990 Kč
Zobrazit další termíny (33)

Dovolená Senecké Jazerá: na co se připravit

Rychlé informace
Hlavní město Bratislava
Úřední jazyk slovenština
Rozloha 49 035 km²
Oficiální měna euro
Hlavní náboženství římští katolíci
Časové pásmo UTC+1
Podnebné pásmo mírné
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí na Slovenku
Počasí na Slovenku
Počasí na Slovensku je ovlivňováno především mírným podnebným pásmem. To se promítá nejenom do letních, ale i zimních měsíců. Léta jsou na Slovensku přiměřeně teplá a průměrné teploty se pohybují kolem 20 °C až 23 °C. Ve vyšších polohách a na horách je to samozřejmě méně. Na některých vrcholcích hor
Více informací
Vízum na Slovensko 2024 - jaké doklady potřebuji
Vízum na Slovensko 2024 - jaké doklady potřebuji
Při vstupu na Slovensko si nemusíte lámat hlavu s žádným vízem. Tato země je totiž součástí Evropské unie, takže můžete vycestovat dokonce jen s občanským průkazem. Důležité je, aby byl platný alespoň jeden z těchto dokladů. Cestovní doklady pro děti Při cestě na Slovensko neopomínejte také na
Více informací
Očkování na Slovensko
Očkování na Slovensko
Při cestě na Slovensko se nemusíte zaobírat žádným očkováním. Minimálně tím povinným, protože žádné neexistuje. Někteří cestovatelé podle cílové lokality volí očkování doporučená, kam samozřejmě patří žloutenka typu A, žloutenka typu B a tetanus. Covid-19 aktuální podmínky: Při vstupu na Slovensk
Více informací

Dovolená u Seneckých jazer

Letní dovolená v zahraničí a u vody. Přesně tak může vypadat zájezd k Seneckým jazerům, které si užijete plnými doušky. Vydejte se k městu Senec, které je pověstné právě touto velkou vodní plochou o rozloze až sto hektarů. Zde najdete klid, relaxaci a možnost podnikat zajímavé výlety po okolí. K dispozici vám pochopitelně bude i kvalitní koupací plocha a vodní hrátky. Dovolená u Seneckých jazer se může pojit také s tamním aquaparkem, dětskými hřišti a ostatními službami.

Chybět vám pochopitelně nebude ani komfortní ubytování u Seneckých jazer. To znamená, že si budete moci vybrat nocleh včetně polopenze nebo plné penze. I kolem vody se nachází spousta dalších stravovacích zařízení. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. Tak neotálejte, protože nejlevnější dovolená u Seneckých jazer je aktuálně nabízena za ty nejlepší ceny na trhu.


Často kladené otázky


Dá se platit dolarem?
Americkým dolarem zaplatíte na Slovensku jen stěží, daleko lepší je platit eury.
Dá se platit eurem?
Ano, euro je oficiální měnou Slovenska, takže s ním zaplatíte na jakémkoliv místě.
Dá se domluvit anglicky?
Ano, anglicky se domluvíte především ve větších městech a ve většině turisticky vyhledávaných lokalitách, včetně hotelů, letišť, restaurací a podobně.
Jaké jsou možnosti vnitrostátní dopravy?
Vzhledem k blízkosti Slovenska od České republiky je pravděpodobné, že tuto zemi navštívíte ve vlastním automobilu. To je jedna z nejlepších možností, protože máte k dispozici svůj vůz a můžete pohodlně a nezávisle cestovat z místa na místo. V tomto směru akorát nezapomínejte na to, že pokud budete využívat hlavní silniční tahy, je zapotřebí slovenská dálniční známka. Alternativou se pak může stát celkem oblíbená železniční doprava, která je hojně rozšířená a nabízí několik úrovní komfortu. Ve městech je to určitě městská hromadná doprava a taxi služby, za něž zaplatíte více peněz. Na delší vzdálenosti lze využívat autobusovou přepravu.
Jaká je dostupnost internetu na Slovensku?
Při cestě na Slovensko se můžete spolehnout na služby svého vlastního operátora. Využívat tak můžete datový balíček za stejných podmínek jako v České republice. K bezdrátovému internetu se dostanete na spoustě míst, od hotelů, přes restaurace až po supermarkety a další.
Jaká je průměrná délka letu z letiště Václava Havla?
Z Prahy na Slovensko se letadlem dostanete zhruba za necelou hodinu letu.