Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Podzim v italské Boloni letecky z Prahy za cenu od 850 Kč

850 Kč
-50%
Praha Bologna

Naplánujte si prodloužený víkend v italské Boloni. Zaleťte se podívat do města proslulého svými věžemi, a to z Prahy přímým letem za cenu od 850 Kč. To je úspora až 50 %. Poznejte červenou Boloňu v celé její kráse.

850 Kč-50%
Mám zájem

Naplánujte si prodloužený víkend v italské Boloni. Zaleťte se podívat do města proslulého svými věžemi, a to z Prahy přímým letem za cenu od 850 Kč. To je úspora až 50 %. Poznejte červenou Boloňu v celé její kráse. Během této zastávky můžete okusit pověstný střed města Piazza Maggiore, dvě slavné šikmé věže, spoustu románských kostelů a gotické paláce. Toto univerzitní město si vás podmaní svou kulinářskou tradicí a pestrou gastronomií. Nezapomenutelná romantika v italské Boloni má zkrátka svůj půvab.

Vzhledem k tomu, že na prodloužený podzimní víkend poletíte s leteckou společností Ryanair, můžete se těšit na odpovídající komfort a servis. Krátký let vás přenese z České republiky do Itálie, kde vám nebude nic chybět. Cena od 850 Kč je za zpáteční letenku, proto neváhejte a využijte této výhodné šance ušetřit až 50 % nákladů.

Podzim v italské Boloni letecky z Prahy za cenu od 850 Kč
Naplánujte si prodloužený víkend v italské Boloni. Zaleťte se podívat do města proslulého svými věžemi, a to z Prahy přímým letem za cenu od 850 Kč. To je úspora až 50 %. Poznejte červenou Boloňu v celé její kráse.
Praha
Václav Havel Airport Prague
Bologna
Bologna Guglielmo Marconi Airport
850 Kč-50%
Mám zájem
Zobrazit náhled letenek

Kudy kam a co tam?

Často kladené dotazy
Jaká je plánovaná délka letu? Délka letu z pražského letiště do italské Boloně vám zabere maximálně 1,5 hodiny drahocenného času.
Jaký je počet přestupů během letu? Tato výhodná nabídka se týká přímého letu bez jediného přestupu.
Jaká je platnost této akce? Nabídka výhodné podzimní Boloně je omezená počtem prezentovaných míst.
V jakých termínech je možné letenky využít? Cenově zvýhodněné letenky budete moci upotřebit v říjnu a listopadu.
Jsou nějaké limity pro zavazadla? Vzhledem k tomu, že jde o prodloužený víkend, vystačíte si s příručním zavazadlem o velikosti 40x25x20 cm v ceně letenky. Ti náročnější si mohou připlatit 6 EUR za klasické příruční zavazadlo s malou taškou.
0 komentářů
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Podobné akční nabídky

1 493 Kč
-40%
Užijte si prodloužený víkend v Dublinu. Na podzim přímo z Prahy od 1 493 Kč
Praha Dublin

Přímým letem z pražského letiště Václava Havla rovnou do Dublinu. To je výjimečná cenová nabídka se slevou až 40 %. Podzimní prodloužený víkend v Irsku již od 1 493 Kč.

998 Kč
-60%
Odstartujte podzim ve Švédsku. Z Prahy tam doletíte za cenu od 998 Kč
Praha Stockholm

Naplánujte si příjemný víkend ve švédském Stockholmu. Vyrazte z pražského letiště do hlavního města Švédska za jedinečnou cenu od 998 Kč. Poznejte dominantu severské země u ústí jezera Mälaren a kochejte se přednostmi tohoto města.