Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Užijte si prodloužený víkend v Dublinu. Na podzim přímo z Prahy od 1 493 Kč

1 493 Kč
-40%
Praha Dublin Akční letenky

Přímým letem z pražského letiště Václava Havla rovnou do Dublinu. To je výjimečná cenová nabídka se slevou až 40 %. Podzimní prodloužený víkend v Irsku již od 1 493 Kč.

1 493 Kč-40%
Mám zájem

Přímým letem z pražského letiště Václava Havla rovnou do Dublinu. To je výjimečná cenová nabídka se slevou až 40 %. Podzimní prodloužený víkend v Irsku již od 1 493 Kč. Vydejte se do největšího města Irska, s nímž se pojí dlouhá historie a poznávejte místní krásy. Z pamětihodností to může být pověstná katedrála sv. Patrika, Irská národní galerie nebo Katedrála Christ Church. Zajděte si na pravé irské pivo, načerpejte atmosféru tamního prostředí a užívejte si maximální relaxace.

Prodloužený podzimní víkend v Dublinu budete absolvovat s leteckou společností Ryanair. Za necelé 2,5 hodiny můžete stát na dublinském letišti a plánovat budoucí cíle vaší cesty. Ušetřete až 40 % z ceny letenky, vezměte si jedno příruční zavazadlo a cestujte bez omezení. Dublin na vás čeká a je připraven vám nabídnout svou pohostinnost.

Užijte si prodloužený víkend v Dublinu. Na podzim přímo z Prahy od 1 493 Kč
Přímým letem z pražského letiště Václava Havla rovnou do Dublinu. To je výjimečná cenová nabídka se slevou až 40 %. Podzimní prodloužený víkend v Irsku již od 1 493 Kč.
Praha
Václav Havel Airport Prague
Dublin
Dublin Airport
1 493 Kč-40%
Mám zájem
Zobrazit náhled letenek

Kudy kam a co tam?

Často kladené dotazy
Jaká je plánovaná délka letu? Letecké spojení mezi Prahou a Dublinem je v délce trvání 2,5 hodiny.
Jaký je počet přestupů během letu? Během letu nebudete přestupovat. Jedná se o přímý let.
Jaká je platnost této akce? Akce platí do vyprodání zásob, takže kdo dřív přijde, ten více ušetří.
V jakých termínech je možné letenky využít? Letenky do Dublinu lze využít na podzim, a to konkrétně v říjnu a v listopadu.
Jsou nějaké limity pro zavazadla? Cena letenky zahrnuje jedno příruční zavazadlo, které si sebou můžete vzít na palubu. Jeho maximální rozměry jsou 40x25x20 cm. Pokud byste chtěli zvolit variantu většího příručního zavazadla s menším zavazadlem, musíte si připlatit 6 EUR.
0 komentářů
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Podobné akční nabídky

850 Kč
-50%
Podzim v italské Boloni letecky z Prahy za cenu od 850 Kč
Praha Bologna

Naplánujte si prodloužený víkend v italské Boloni. Zaleťte se podívat do města proslulého svými věžemi, a to z Prahy přímým letem za cenu od 850 Kč. To je úspora až 50 %. Poznejte červenou Boloňu v celé její kráse.

998 Kč
-60%
Odstartujte podzim ve Švédsku. Z Prahy tam doletíte za cenu od 998 Kč
Praha Stockholm

Naplánujte si příjemný víkend ve švédském Stockholmu. Vyrazte z pražského letiště do hlavního města Švédska za jedinečnou cenu od 998 Kč. Poznejte dominantu severské země u ústí jezera Mälaren a kochejte se přednostmi tohoto města.