Recenze a hodnocení hotelu Titanic Royal Resort - Egypt, Hurghada | cKlub.cz
Titanic Royal Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Titanic Royal Resort

Termíny

Hodnocení
4,6
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Titanic Royal Resort

Poloha hotelu

Titanic Royal Resort je nový hotel na krásné písčité pláži. Hotel je jeden z nejluxusnějších. Je vhodný i pro náročnou klientelu, pro rodinu s dětmi i páry. V sesterském hotelu Titanic Beach, kde můžete využít největší aquaparků v Hurghádě.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, 4 tématické restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, Aqua bar, Wi-Fi (ve veřejných prostorech), obchodní arkáda, konferenční místnost, bazény (lehátka, slunečníky a osušky), dětský bazén se skluzavkami pro děti, aquapark (v sesterském hotelu Titanic Beach - shuttle bus).

Ubytování

Vybavení pokoje: Standardní pokoj; Rodinný pokoj klimatizace, TV se satelitním příjmem, minibar (denně doplňován nealkoholickými nápoji a vodou), set pro přípravu čaje a kávy, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), balkon nebo terasa, Ubytování Rodinný pokoj.

Stravování

ULTRA All Inclusive zahrnuje snídaně formou studeného i teplého bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 18.00-21.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů, 21.30-24.00 pozdní večeře.

Služby

Denní a večerní animační programy, vodní pólo, šipky, basketbal, plážový volejbal, kulečník, bowling, potápěčské centrum, vodní sporty. Dětský bazén se skluzavkami pro děti, aquapark (v sesterském hotelu Titanic Beach).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 235 uživatelů
4,6Dobré
Hodnocení
4,6
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
26.1°C
Teplota vzduchu
28°C
8,1Skvělé
Sindbad Club Aqua Hotel & Spa
Egypt - Hurghada
8,2Skvělé
Lotus Bay
Egypt - Hurghada

Průvodce Egypt

Počasí v Egyptě
Počasí v Egyptě je jedním slovem slunné. A to nikoliv pouze v létě, ale v průběhu celého roku. Pokud plánujete dovolenou v této destinaci dle toho, abyste nezmokli, můžete vyrazit do Egypta v podstatě kdykoliv. Roční úhrn srážek je skutečně minimální, a i v té nejdeštivější Alexandrii dosáhne za rok
Více informací
Měna v Egyptě
Dávejte si pozor například při výměně peněz, kdy se někteří směnárníci snaží turisty obrat při přepočítávání kurzu dané měny. Pohlídejte si také placení při využívání taxi služeb, kdy je lepší dohodnout si cenu raději předem. Dostupnost bankomatů V Egyptě Bankomaty jsou dostupné především ve v
Více informací
Bezpečnost v Egyptě - na co si dát pozor
Egypt patří mezi arabské země, jež měly tu čest potýkat se s teroristickými útoky. Pakliže však dodržujete výstrah Ministerstva zahraničí České republiky nebo delegátů cestovních kanceláří, nic vám nehrozí. Rozhodně ne v hotelových resortech, kde je zajištěno patřičné zabezpečení. Abyste předešli ja
Více informací