Abo Nawas Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Abo Nawas Resort

Termíny

Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Abo Nawas Resort

Poloha hotelu

Hotelový komplex se nachází v egyptské oblasti Marsa Alam, která leží v jihovýchodní části Egypta na pobřeží Rudého moře. Toto město bývalo rybářskou vesnicí, ale díky své poloze se stalo jednou z nejpopulárnějších oblastí v celé zemi. Mezinárodní letiště se nachází asi 30 minut jízdy od hotelu.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. Dále mají hosté možnost využít tři restaurace a pět barů. V areálu je soustava 4 bazénů s dětskou částí a potapěčské centrum. U bazénů mají hosté k dispozici slunečníky, lehátka a ručníky zdarma.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Na každém pokoji se nachází vlastní sociální zařízení, klimatizace, televizor a vysoušeč vlasů. Součástí každého pokoje je balkon nebo terasa s příjemným výhledem do okolí.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 9:30 do 23:00 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V hotelu je široká nabídka sportovních aktivit, hosté si mohou zahrát squash, tenis, navštívit potápěčské centrum nebo navštívit fitness centrum. Rodiny s dětmi uvítají dětský bazén, dětské hřiště a miniklub.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 32 uživatelů
4,2Dobré
Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
24.2°C
Teplota vzduchu
17°C
4,6Dobré
Sol Y Mar Reef
Nejbližší termín:11. 12. 2021 - 18. 12. 2021
18 590 Kč
Egypt - Marsa Alam
3,9Dobré
Bliss Nada Beach Resort
Nejbližší termín:4. 12. 2021 - 18. 12. 2021
20 390 Kč
Egypt - Marsa Alam

Průvodce Egypt

Počasí v Egyptě
Počasí v Egyptě je jedním slovem slunné. A to nikoliv pouze v létě, ale v průběhu celého roku. Pokud plánujete dovolenou v této destinaci dle toho, abyste nezmokli, můžete vyrazit do Egypta v podstatě kdykoliv. Roční úhrn srážek je skutečně minimální, a i v té nejdeštivější Alexandrii dosáhne za rok
Více informací
Měna v Egyptě
Dávejte si pozor například při výměně peněz, kdy se někteří směnárníci snaží turisty obrat při přepočítávání kurzu dané měny. Pohlídejte si také placení při využívání taxi služeb, kdy je lepší dohodnout si cenu raději předem. Dostupnost bankomatů Bankomaty jsou dostupné především ve větších mě
Více informací
Bezpečnost v Egyptě - na co si dát pozor
Egypt patří mezi arabské země, jež měly tu čest potýkat se s teroristickými útoky. Pakliže však dodržujete výstrah Ministerstva zahraničí České republiky nebo delegátů cestovních kanceláří, nic vám nehrozí. Rozhodně ne v hotelových resortech, kde je zajištěno patřičné zabezpečení. Abyste předešli ja
Více informací