Falcon Hills - Egypt, Sharm El Sheikh | cKlub.cz

Termíny

Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Falcon Hills

Poloha hotelu

Hotelový komplex se nachází v oblasti Sharm el Sheikh, která leží na jižním cípu Sinajského poloostrova. Tato oblast je populární mezi turisty díky korálovým útesům. Nedaleko hotelu se nachází společenské centrum Naama Bay, kam turisty pohodlně doveze shuttle bus. Letiště je vzdálené asi 17 kilometrů od hotelu.

Vybavení hotelu

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, dále je k dispozici restaurace, kavárna a bar. V krásně upravené zahradě je venkovní bazén, u kterého jsou lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský bazén a dětské hřiště.

Ubytování

Ubytování je nabízené v příjemných pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, individuální klimatizaci a hosté mohou využívat telefon a televizor. Pokoje jsou prostorné a jejich součástí je balkon nebo terasa s hezkým výhledem.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení a klienti mají k dispozici nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

Hotel má širokou nabídku služeb, aby se klienti cítili co nejlépe. Jsou pořádány pravidelné animační a večerní programy. Dále si mohou turisté zahrát volejbal, basketbal nebo navštívit půjčovnu aut. Součástí hotelu je také fitness, salon krásy a turecké lázně.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 48 uživatelů
3,7Dobré
Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
24.5°C
Teplota vzduchu
25°C
4,5Dobré
Labranda Tower Bay
Nejbližší termín:16. 6. 2022 - 27. 6. 2022
17 690 Kč
Egypt - Sharm El Sheikh
4,1Dobré
Shores Aloha Resort
Egypt - Sharm El Sheikh

Průvodce Egypt

Počasí v Egyptě
Počasí v Egyptě je jedním slovem slunné. A to nikoliv pouze v létě, ale v průběhu celého roku. Pokud plánujete dovolenou v této destinaci dle toho, abyste nezmokli, můžete vyrazit do Egypta v podstatě kdykoliv. Roční úhrn srážek je skutečně minimální, a i v té nejdeštivější Alexandrii dosáhne za rok
Více informací
Měna v Egyptě
Dávejte si pozor například při výměně peněz, kdy se někteří směnárníci snaží turisty obrat při přepočítávání kurzu dané měny. Pohlídejte si také placení při využívání taxi služeb, kdy je lepší dohodnout si cenu raději předem. Dostupnost bankomatů Bankomaty jsou dostupné především ve větších mě
Více informací
Bezpečnost v Egyptě - na co si dát pozor
Egypt patří mezi arabské země, jež měly tu čest potýkat se s teroristickými útoky. Pakliže však dodržujete výstrah Ministerstva zahraničí České republiky nebo delegátů cestovních kanceláří, nic vám nehrozí. Rozhodně ne v hotelových resortech, kde je zajištěno patřičné zabezpečení. Abyste předešli ja
Více informací