Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Siva Sharm
  • Siva Sharm
  • Siva Sharm
  • Siva Sharm
  • Siva Sharm

Termíny

Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Siva Sharm

Poloha hotelu

Hotel Siva Sharm Resort & Spa Red Sea se nachází ve vyhlášeném ráji Sharks Bay, naproti ostrovu Tiran, přímo na cca 550 m dlouhé písečné pláži. Do moře se vstupuje z mola, které vede přes mělčí část se vzácnými korály. Siva Sharm Resort & Spa Red Sea leží v docházkové vzdálenosti od náměstí Soho Square se spoustou barů, obchodů, kaváren a zpívající fontánou. Do centra rušného Na'ama Bay (cca 12 km) hotel obvykle zajišťuje zdarma transfer několikrát denně. Mezinárodní letiště Sharm El Sheikh cca 5 km.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří velká vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (zdarma v Piano Baru), hlavní restaurace s terasou, 2 à la carte restaurace, několik barů, obchody, kadeřnictví a amfiteátr. V příjemné zahradě najdete prostorný bazén se sluneční terasou a snack bar přímo u bazénu.

Ubytování

Komfortně zařízené standardní klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT -TV, miniledničku, bezpečnostní schránku, bezdrátové připojení na internet (na vyžádání a za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje místní nealkoholické nápoje, džusy, filtrovaná káva a čaj po celý den. Místní alkoholické nápoje (pivo, vodka, gin, rum, whisky, brandy) od 10:00-24:00 hod. Snídaně (7.00–10.30), oběd (13.00–15.00) a večeře (18.30–22.00) formou bufetu. Snack během dne (11.00–19.00), půlnoční snack. Lokální zmrzlina zdarma, zmrzlina Movenpick za poplatek.

Služby

Hotel Siva Sharm Resort & Spa Red Sea pro své hosty pořádá různé denní i večerní animační programy a večerní show v open-air amfiteátru pro 400 osob. Zdarma: šipky, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, fotbal a fitness centrum, kulečník.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 361 uživatelů
3,7Dobré
Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
26.1°C
Teplota vzduchu
28°C
7,7Dobré
Tropitel Dahab
Egypt - Sharm El Sheikh
7,6Dobré
Shores Hotel Golden Sharm
Egypt - Sharm El Sheikh

Průvodce Egypt

Počasí v Egyptě
Počasí v Egyptě je jedním slovem slunné. A to nikoliv pouze v létě, ale v průběhu celého roku. Pokud plánujete dovolenou v této destinaci dle toho, abyste nezmokli, můžete vyrazit do Egypta v podstatě kdykoliv. Roční úhrn srážek je skutečně minimální, a i v té nejdeštivější Alexandrii dosáhne za rok
Více informací
Měna v Egyptě
Dávejte si pozor například při výměně peněz, kdy se někteří směnárníci snaží turisty obrat při přepočítávání kurzu dané měny. Pohlídejte si také placení při využívání taxi služeb, kdy je lepší dohodnout si cenu raději předem. Dostupnost bankomatů V Egyptě Bankomaty jsou dostupné především ve v
Více informací
Bezpečnost v Egyptě - na co si dát pozor
Egypt patří mezi arabské země, jež měly tu čest potýkat se s teroristickými útoky. Pakliže však dodržujete výstrah Ministerstva zahraničí České republiky nebo delegátů cestovních kanceláří, nic vám nehrozí. Rozhodně ne v hotelových resortech, kde je zajištěno patřičné zabezpečení. Abyste předešli ja
Více informací