Bedarra Beach Inn
Zobrazit volné termíny (0)

Bedarra Beach Inn

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
Vybavení hotelu
Umístění hotelu

O hotelu Bedarra Beach Inn

Poloha hotelu

Hotel Bedarra Beach Inn se nachází naproti korálovému útesu Lagoon Beach a nabízí restauraci s živou hudbou z Fidži a venkovní bazén uprostřed tropické zahrady. Pro hosty je k dispozici zdarma šnorchlování a kajaky. Bedarra Beach Inn Fiji se nachází na korálovém pobřeží, 15 km od národního parku Sigatoka Sand Dunes a 20 km od údolí Sigatoka. Mezinárodní letiště Nadi je vzdálené 50 km.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří bazén, šnorchlování, kajaky. Za poplatek: WiFi, lázeňské centrum. Zábava a animace: 2x týdně ceremoniál “kava”. Další: pronájem aut.

Ubytování

Světlé a vzdušné pokoje jsou vybavené klimatizací a prostorným posezením. Každý pokoj má lednici a příslušenství pro přípravu čaje a kávy a některé pokoje mají balkon s výhledem na oceán.

Stravování

Restaurace u bazénu nabízí neformální stolování. Restaurace Ocean Terrace podává místní i mezinárodní kuchyni na terase s výhledem na bazén a lagunu.

Služby

Hosté mohou relaxovat na lehátkách na pláži v zahradě nebo na šnorchlování v korálovém útesu. Tradiční "kava obřad" se koná dvakrát týdně. Na přepážce s turistickými informacemi si můžete zařídit jednodenní výlety a vodní sporty.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 0 uživatelů
0Dobré
Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25°C
Teplota vzduchu
23°C

Průvodce Fidži

Počasí na Fidži
Fidži leží v tropickém pásmu, takže ať už ostrovy navštívíte v jakémkoliv ročním období, vždy si budete dopřávat teplého podnebí. Celoroční průměrné teploty se pohybují kolem 26 °C. Ty nejteplejší měsíce pak s přehledem překračují 30 °C. To se stává hlavně v lednu a v červenci. Jestliže se chcete př
Více informací
Vízum na Fidži 2020 - jaké doklady potřebuji
Abyste mohli přicestovat na Fidži, potřebujete mít cestovní pas. V jeho případě je kontrolována hlavně platnost, která by měla být ještě tři měsíce poté, kdy chcete opustit zemi. Speciální cestovní pas musí mít také děti mladší patnácti let. Turistické vízum na Fidži Jestliže na Fidži letíte z
Více informací
Očkování na Fidži
S očkováním na Fidži si nemusíte lámat příliš hlavu. Minimálně s tím povinným, které ve své podstatě neexistuje a není zapotřebí. Pokud byste chtěli dodržet odpovídající prevenci, vsaďte na očkování doporučená, mezi něž se řadí žloutenka typu A, žloutenka typu B, břišní tyfus a tetanus. Zdravotní
Více informací