Wananavu Beach Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Wananavu Beach Resort

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
Vybavení hotelu
Umístění hotelu

O hotelu Wananavu Beach Resort

Poloha hotelu

Wananavu Beach Resort se nachází na nejsevernějším místě ostrova Viti Levu, hlavního ostrova Fidži. Má bazén, tenisový kurt a soukromou pláž obklopenou korálovými útesy. Hotel stojí cca 2,5hod jízdy z letiště, Největší ostrov Fidži je 146 km dlouhý a 106 km široký. Na jeho východě se nachází hlavní město celého soustroví - Suva, hlavní mezinárodní letiště Nadi se nachází naopak na jeho západě.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří restaurace ,,Fins," bar, zdarma: bazén, tenis, deskové hry, šnorchlování, volejbal, za poplatek: potápění, lázeňské centrum. Konferenční prostory.

Ubytování

Wananavu Beach Resort nabízí 34 bungalovů Deluxe situovaných u palmami lemovaného pobřeží nebo ve svěží tropické zahradě. Pokoje a restaurace mají velkolepý výhled na útes a západ slunce. Wananavu Beach Resort poskytuje bungalovy, tzv. „bure“, s klimatizací a stropním ventilátorem. Některé vily jsou umístěné přímo u pláže a některé mají soukromý bazén.

Stravování

Restaurace připravuje jídla mezinárodní kuchyně a speciality inspirované fidžijskou kuchyní. Bar Sunset s výhledem na pláž podává až do pozdních hodin nápoje.

Služby

V centru aktivit a na přepážce s turistickými informacemi si můžete připravit celodenní výlety, šnorchlování a potápění. Wellness centrum Wai Spa má v nabídce výběr masáží a tělových a kosmetických procedur.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 0 uživatelů
0Dobré
Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25°C
Teplota vzduchu
23°C

Průvodce Fidži

Počasí na Fidži
Fidži leží v tropickém pásmu, takže ať už ostrovy navštívíte v jakémkoliv ročním období, vždy si budete dopřávat teplého podnebí. Celoroční průměrné teploty se pohybují kolem 26 °C. Ty nejteplejší měsíce pak s přehledem překračují 30 °C. To se stává hlavně v lednu a v červenci. Jestliže se chcete př
Více informací
Vízum na Fidži 2020 - jaké doklady potřebuji
Abyste mohli přicestovat na Fidži, potřebujete mít cestovní pas. V jeho případě je kontrolována hlavně platnost, která by měla být ještě tři měsíce poté, kdy chcete opustit zemi. Speciální cestovní pas musí mít také děti mladší patnácti let. Turistické vízum na Fidži Jestliže na Fidži letíte z
Více informací
Očkování na Fidži
S očkováním na Fidži si nemusíte lámat příliš hlavu. Minimálně s tím povinným, které ve své podstatě neexistuje a není zapotřebí. Pokud byste chtěli dodržet odpovídající prevenci, vsaďte na očkování doporučená, mezi něž se řadí žloutenka typu A, žloutenka typu B, břišní tyfus a tetanus. Zdravotní
Více informací