Yatule Resort & Spa
Zobrazit volné termíny (0)

Yatule Resort & Spa

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
Vybavení hotelu
Umístění hotelu

O hotelu Yatule Resort & Spa

Poloha hotelu

Resort Yatule Beach se nachází 30 minut jízdy od korálového pobřeží a 40 minut jízdy od letiště Nadi. Je to 40 km od nákupní oblasti Sigatoka, Kula Eco Park a pevnosti Tavuni Hill. Yatule Beach Resort nabízí přímý přístup na slavnou pláž Natadola a je to 2 minuty jízdy od golfového hřiště Championship Natadola Bay. Zařízení na místě zahrnují restauraci, venkovní bazén s barem a bezplatné parkování.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří bazén, WiFi (v lobby), nemotorizované vodní sporty (dle nabídky). Za poplatek: lázeňské centrum, golfové hřiště (více info na recepci).

Ubytování

Tento butikový resort nabízí prostorné bungalovy vybavené žehlícím vybavením a koupelnou s toaletními potřebami a sprchou.

Stravování

Je možné si objednat snídaně. Restaurace nabízí různé místní pokrmy a specializuje se na mořské plody. V baru si můžete vychutnat nápoje a živou zábavu.

Služby

Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Resort má bazén. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. V objektu jsou některé služby a aktivity zpoplatněny, například golf, jízda na kajaku a spa.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 0 uživatelů
0Dobré
Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25°C
Teplota vzduchu
23°C

Průvodce Fidži

Počasí na Fidži
Fidži leží v tropickém pásmu, takže ať už ostrovy navštívíte v jakémkoliv ročním období, vždy si budete dopřávat teplého podnebí. Celoroční průměrné teploty se pohybují kolem 26 °C. Ty nejteplejší měsíce pak s přehledem překračují 30 °C. To se stává hlavně v lednu a v červenci. Jestliže se chcete př
Více informací
Vízum na Fidži 2020 - jaké doklady potřebuji
Abyste mohli přicestovat na Fidži, potřebujete mít cestovní pas. V jeho případě je kontrolována hlavně platnost, která by měla být ještě tři měsíce poté, kdy chcete opustit zemi. Speciální cestovní pas musí mít také děti mladší patnácti let. Turistické vízum na Fidži Jestliže na Fidži letíte z
Více informací
Očkování na Fidži
S očkováním na Fidži si nemusíte lámat příliš hlavu. Minimálně s tím povinným, které ve své podstatě neexistuje a není zapotřebí. Pokud byste chtěli dodržet odpovídající prevenci, vsaďte na očkování doporučená, mezi něž se řadí žloutenka typu A, žloutenka typu B, břišní tyfus a tetanus. Zdravotní
Více informací