Jeeva Klui Resort - Indonésie, Lombok | cKlub.cz
Jeeva Klui Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Jeeva Klui Resort

  • Jeeva Klui Resort
  • Jeeva Klui Resort
  • Jeeva Klui Resort
  • Jeeva Klui Resort
  • Jeeva Klui Resort
  • Jeeva Klui Resort
  • Jeeva Klui Resort
  • Jeeva Klui Resort
  • Jeeva Klui Resort
  • Jeeva Klui Resort

Termíny

O hotelu Jeeva Klui Resort

Poloha hotelu

Jeeva Klui Resort se nachází v severní části Lomboku a nabízí restauraci, nekonečný bazén a lázně. Hosté mají k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a parkování. Ubytování se nachází 14 minut chůze od pláže. Resort je 4 km od pláže Sengigi a 55 km od mezinárodního letiště Lombok.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří prádelna, knihovna s možností zapůjčení knih a DVD, přístup na PC, Wifi v areálu resortu zdarma, restaurace, bazén, lázně (masáže, zábaly těla a další relaxační procedury), hotel zprostředkovává různé výlety či zapůjčení jízdních kol.

Ubytování

K dispozici jsou klimatizovaná apartmá v tradičním indonéském stylu s dostatkem přirozeného světla. Ve vlastní koupelně najdete dešťovou sprchu a toaletní potřeby. Prostorná apartmá mají vlastní terasu a TV s plochou obrazovkou.

Stravování

Snídaně formou a'la carte. V restauraci Warung se podává asijská i západní kuchyně, zatímco lehké občerstvení a osvěžující nápoje jsou nabízeny v restauraci Wallace.

Služby

Hosté mohou odpočívat na terase nebo si dopřát relaxační masáž. Rezort nabízí směnárnu a službu půjčení auta. Služba praní prádla je k dispozici na požádání.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.7°C
Teplota vzduchu
27°C

Průvodce Indonésie

Počasí v Indonésii
Počasí v Indonésii je tropického charakteru a lze rozdělit na dvě odlišná období. Ta se samozřejmě s mírným časovým rozdílem prolínají na všech ostrovech. Tím první je bezpochyby období sucha, kdy můžete počítat s vyššími průměrnými teplotami přesahujícími 30 °C. Tato doba je od dubna do října. Opak
Více informací
Vízum do Indonésie 2023 - jaké doklady potřebuji
Základním cestovním dokumentem pro cestu do Indonésie je pochopitelně cestovní pas. Jeho platnost musí být minimálně šest měsíců od data vstupu do země. Pokud do Indonésie jedete za účelem turismu a nezdržíte se v zemi déle, jak 30 dnů, nemusíte vyřizovat žádné vízum předem. Délka takového pobytu vš
Více informací
Očkování do Indonésie
Žádné povinné očkování do Indonésie nepotřebujete. Využít můžete pouze doporučená očkování, která se hodí především v rámci dlouhodobějšího pobytu na ostrovech. Je to očkování proti žloutence typu A, žloutence typu B, břišnímu tyfu, tetanu a japonské encefalitidě. Zdravotní rizika v Indonésii
Více informací