Senggigi Beach Hotel - Indonésie, Lombok | cKlub.cz
Senggigi Beach Hotel
Zobrazit volné termíny (0)

Senggigi Beach Hotel

  • Senggigi Beach Hotel
  • Senggigi Beach Hotel
  • Senggigi Beach Hotel
  • Senggigi Beach Hotel

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
10
Strava
10
Okolí
10
Cena
10
Vybavení hotelu
Surfování Tenis Minibar, Bar Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Klimatizace Vnější bazén
Umístění hotelu
0 m Vzdálenost od pláže Teplota vzduchu Teplota moře Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Senggigi Beach Hotel

Poloha hotelu

Senggigi Hotel stojí na krásné pláži na ostrově Lombok. Nabízí ubytování s doškovou střechou, výhledem do okolní tropické zahrady a Wi-Fi zdarma, 6 restaurací, velký bazén ve tvaru laguny a wellness centrum. Senggigi je vzdálen hodinu jízdy od mezinárodního letiště Lombok. Hotel zajišťuje také pronájem aut a jízdních kol.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří otevřená hala s recepcí, menší budovy a bungalovy, bazén, lehátka a slunečníky, 3 restaurace, 4 bary, minimarket, plážový volejbal, plážové osušky.

Ubytování

K dispozici jsou pohodlné, domácky zařízené pokoje, které mají prostorné posezení, vlastní balkon a různé vybavení včetně klimatizace, kabelové TV nebo příslušenství pro přípravu čaje a kávy a vlastní koupelnu s velkým zrcadlem a sprchou nebo vanou.

Stravování

Bufetové snídaně. Stolovat můžete v celodenně otevřené restauraci Rinjani s výhledem do tropické zahrady, na oceán nebo na bazén a nabídkou evropských a asijských jídel. Na čerstvé plody moře se specializuje plážová restaurace Comber Brasserie a italská kavárna Basilico Italian Sunset podává výborné italské lahůdky a skvělé víno.

Služby

Hotel provozuje celou řadu rekreačních zařízení například 2 tenisové kurty, běžeckou dráhu a hřiště na volejbal a badminton. Nepřetržitě otevřená recepce může zajistit vodní sporty, jako windsurfing, kanoistika a šnorchlování.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.7°C
Teplota vzduchu
27°C

Průvodce Indonésie

Počasí v Indonésii
Počasí v Indonésii je tropického charakteru a lze rozdělit na dvě odlišná období. Ta se samozřejmě s mírným časovým rozdílem prolínají na všech ostrovech. Tím první je bezpochyby období sucha, kdy můžete počítat s vyššími průměrnými teplotami přesahujícími 30 °C. Tato doba je od dubna do října. Opak
Více informací
Vízum do Indonésie 2023 - jaké doklady potřebuji
Základním cestovním dokumentem pro cestu do Indonésie je pochopitelně cestovní pas. Jeho platnost musí být minimálně šest měsíců od data vstupu do země. Pokud do Indonésie jedete za účelem turismu a nezdržíte se v zemi déle, jak 30 dnů, nemusíte vyřizovat žádné vízum předem. Délka takového pobytu vš
Více informací
Očkování do Indonésie
Žádné povinné očkování do Indonésie nepotřebujete. Využít můžete pouze doporučená očkování, která se hodí především v rámci dlouhodobějšího pobytu na ostrovech. Je to očkování proti žloutence typu A, žloutence typu B, břišnímu tyfu, tetanu a japonské encefalitidě. Zdravotní rizika v Indonésii
Více informací