Buswells Hotel - Irsko, Dublin | cKlub.cz

Buswells Hotel

Termíny

O hotelu Buswells Hotel

Poloha hotelu

Tento elegantní butikový hotel se nachází jen minutu chůze od Trinity College a ulice Grafton Street a může se pochlubit místnostmi s přikrývkami z husího peří a TV s plazmovou obrazovkou. Hosté si mohou vychutnat hotelovou posilovnu, restauraci a bar.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce, restaurace, bar, WiFi, konferenční prostory, parkoviště za poplatek.

Ubytování

Všechny pokoje jsou zařízené klasickým dekorem a obsahují pohodlné postele s posezením a vlastní koupelnu a vysoušeč vlasů. K dispozici je zdarma čaj a káva, a všechny pokoje mají bezplatné Wi-Fi.

Stravování

Ke stravování je k dispozici restaurace Trumans. Dále můžete využít bar.

Služby

K dispozici je bezplatné parkování přes den od 17:30 do 09:30 a do čtvrti Temple Bar se dostanete za 10 minut pěšky. Dublinský hrad je vzdálený 15 minut chůze a St Stephen's Green se nachází necelých 5 minut chůze od hotelu. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
8.8°C
Teplota vzduchu
5.3°C

Průvodce Irsko

Počasí v Irsku
Počasí v Irsku je celkem specifické a do značné míry ovlivněné oceánským podnebným pásem. Pro tuto zemi jsou charakteristické nižší teploty a častější dešťové přeháňky. Těm se nevyhnete v podstatě v žádném ročním období a měsíci. K Irsku vítr a déšť jednoduše patří a možná právě to vyvolává cenné ko
Více informací
Vízum do Irska 2023 - jaké doklady potřebuji
Irsko neboli Irská republika je nedílnou součástí Evropské unie. Na druhou stranu nemá podepsanou platnou Schengenskou dohodu. To však nic nemění na tom, že do této země můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také s platným občanským průkazem. Vízum do Irska Výše uvedené řádk
Více informací
Očkování do Irska
Irsko je bezpečnou zemí, kde se nemusíte obávat atypických nemocí. To znamená, že není nutné řešit ani jakékoliv očkování. Jestliže v tomto směru patříte mezi hodně důsledné cestovatele, využít můžete pouze obecně doporučovaná očkování, která zahrnují žloutenku typu A, žloutenku typu B a tetanus.
Více informací