Mapa hotelu Conrad - Irsko, Dublin | cKlub.cz

Termíny

O hotelu Conrad

Poloha hotelu

Luxusní hotel Conrad se nachází v centru Dublinu, naproti Národní koncertní síně, 600 metrů od obchodů na ulici Grafton Street. Má klimatizované pokoje a stylovou restauraci. St. Stephens Green je vzdálený 200 metrů a Trinity College se nachází méně než 1,6 km od hotelu Conrad.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří restaurace, bary, konferenční prostory, health club (fitness, lázně, ...).

Ubytování

Světlé a prostorné pokoje jsou vyzdobené elegantními dřevěnými podlahami, dubovými panely a uměleckým dílem na míru. Hosté mohou také využít kávovar Nespresso.

Stravování

Restaurace Coburg je celodenní brasserie s mořskými plody buillabaisse, řeřavými lysými lusky, Coburg klubovým sendvičem a krabím koktejlem. Vychutnejte si koktejly a odpolední čaj v Lemuelově salonku nebo na prohlídku pivního řemesla, které navštíví Alfie Byrne's od pivovaru Galway Bay, který se může pochlubit venkovní terasou.

Služby

Hotel Conrad Dublin má 24hodinovou pokojovou službu, fitness centrum s posilovnou a obchodní centrum, které nabízí sekretářské služby. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
11.4°C
Teplota vzduchu
5.6°C

Průvodce Irsko

Počasí v Irsku
Počasí v Irsku je celkem specifické a do značné míry ovlivněné oceánským podnebným pásem. Pro tuto zemi jsou charakteristické nižší teploty a častější dešťové přeháňky. Těm se nevyhnete v podstatě v žádném ročním období a měsíci. K Irsku vítr a déšť jednoduše patří a možná právě to vyvolává cenné ko
Více informací
Vízum do Irska 2023 - jaké doklady potřebuji
Irsko neboli Irská republika je nedílnou součástí Evropské unie. Na druhou stranu nemá podepsanou platnou Schengenskou dohodu. To však nic nemění na tom, že do této země můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také s platným občanským průkazem. Vízum do Irska Výše uvedené řádk
Více informací
Očkování do Irska
Irsko je bezpečnou zemí, kde se nemusíte obávat atypických nemocí. To znamená, že není nutné řešit ani jakékoliv očkování. Jestliže v tomto směru patříte mezi hodně důsledné cestovatele, využít můžete pouze obecně doporučovaná očkování, která zahrnují žloutenku typu A, žloutenku typu B a tetanus.
Více informací