Da Peppe - Itálie, Sicílie | cKlub.cz
  • Da Peppe
  • Da Peppe
  • Da Peppe
  • Da Peppe
  • Da Peppe
  • Da Peppe
  • Da Peppe
  • Da Peppe
  • Da Peppe

Termíny

Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Da Peppe

Poloha hotelu

Stylový, menší hotýlek je situován v samém srdci oblíbeného přímořského letoviska Letojanni, jen 30 m od pěkné písčito-oblázkové pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (obchůdky, pizzerie, bary, tradiční trh, střediska vodních sportů, turistické atrakce). Mezinárodní letiště Catania je vzdáleno 64 km.

Vybavení hotelu

Příjemný hotel, postavený v tradičním ostrovním stylu disponuje 45 pokoji, rozmístěnými ve stylové třípatrové budově s pěkným výhledem na letovisko. Klientům je k dispozici menší vstupní hala s recepcí, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, výtah, hlavní restaurace, internetový koutek (za poplatek), úschovna zavazadel, společenská místnost se satelitní TV, zahrádka s posezením a parkoviště (za poplatek).

Ubytování

Vkusně zařízené, světlé dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, trezorem (za poplatek) a balkonem s posezením. Prostornější superior pokoje s výhledem do zahrady jsou na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Polopenze obnáší snídaně podávané formou bufetu a servírované večeře (výběr z menu, salátový bufet, nápoje za poplatek).

Služby

Zavedený plážový hotel si získává své hosty laskavou prázdninovou atmosférou, stylovým ubytováním i polohou v blízkosti pláže i centra letoviska. Hosté mohou využívat služeb stylové plážové restaurace nebo navštívit nedaleké centrum letoviska s mnoha možnostmi zábavy i relaxace pro děti i dospělé.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 32 uživatelů
4,1Dobré
Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
16.4°C
Teplota vzduchu
9.5°C
8,9Skvělé
Corallo Portorosa
Itálie - Sicílie
7,2Dobré
Kassiopea
Itálie - Sicílie

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2023 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací