Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Dan Boutique Jerusalem
Zobrazit volné termíny (0)

Dan Boutique Jerusalem

  • Dan Boutique Jerusalem
  • Dan Boutique Jerusalem
  • Dan Boutique Jerusalem

Termíny

O hotelu Dan Boutique Jerusalem

Poloha hotelu

Hotel Dan Boutique Jerusalem se nachází jen 200 metrů od zábavní oblasti Jeruzaléma First Station a nabízí prostorné pokoje s klimatizací. Hotelový personál poskytuje osobní služby a nechybí zde ani velká zařízená terasa.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří restaurace, posilovna, velká zařízená terasa. V celém hotelu můžete zdarma využívat Wi-Fi připojení na internet. Bezplatné parkování je dostupné k závislosti na obsazenosti.

Ubytování

Pokoje mají moderní design a jsou vybaveny kabelovou TV, miniledničkou, trezorem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Každá z nich má soukromou koupelnu s vysoušečem vlasů. Z některých pokojů se naskýtá krásný výhled na horu Sion a Staré město Jeruzalému.

Stravování

Každé ráno se zde podává pestrá snídaně formou bufetu plná čerstvých jídel. V restauraci GAN-DAN ve vstupní hale se servírují lehké mléčné pokrmy. K relaxaci poslouží stylový bar, kde si můžete dát koktejl.

Služby

Během pobytu v hotelu Dan Boutique se můžete udržovat v kondici v dobře vybavené posilovně. Rovněž můžete obdivovat výhled na horu ve slunečním relaxačním prostoru. Wi-Fi připojení na internet je k dispozici v celém hotelu je bezplatné.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
21.2°C
Teplota vzduchu
21°C
8,7Skvělé
Marietta
Řecko - Zakynthos
8,7Skvělé
Hotel Poseidon
Řecko - Zakynthos

Průvodce Izrael

Počasí v Izraeli
Vlivem středozemního moře se můžete těšit na poměrně charakteristické počasí v Izraeli. To je spojeno především se slunným létem, kde je hodně teplo a sucho. Maximální teploty se v některých částech země šplhají dokonce až ke 40 °C. Opakem toho jsou pak zimy, kdy převládá chlad a zvýšená vlhkost. V 
Více informací
Vízum do Izraele 2024 - jaké doklady potřebuji
Ty se liší podle toho, jak dlouhou dobu chcete v zemi strávit. Pakliže to bude do tří měsíců a vaše cesta bude turistického charakteru, nemusíte se čehokoliv obávat. Pro vstup do Izraele vám bude stačit jen cestovní pas. Ten mimochodem potřebují i děti. Hlídat byste si měli pouze jeho platnost, jež
Více informací
Očkování do Izraele
Před cestou do Izraele si nemusíte zařizovat žádné povinné očkování. Tato země totiž nic takového nevyžaduje. Existují pouze doporučená očkování, která jsou na zvážení každého turisty. Do této skupiny očkování patří například žloutenka typu A, žloutenka typu B a břišní tyfus. Například očkování prot
Více informací