Mapa hotelu Americana - Izrael, Eilat | cKlub.cz

Americana

Termíny

O hotelu Americana

Poloha hotelu

Americana Eilat Hotel se nachází u pláže North Beach v letovisku Ejlat a nabízí moderní pokoje s kabelovou LCD TV a rychlovarnou konvicí, 2 restaurace, zdarma dostupné Wi-Fi, bazén s vířivkou a menší bazén pro děti.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, velký bazén (v zimě s ohřevem), velká opalovací plocha na střeše s lehátky a slunečníky, restaurace, sauna a jacuzzi (bez příplatku pro hosty), fitness, Spa Club, který nabízí hostům různé masáže (za poplatek). U bazénu se nachází restaurace "Jeskyně", nabízející občerstvení a lehká jídla během dne, noční klub, obchod se suvenýry a minisupermarket přímo v hotelu.

Ubytování

Americana Hotel poskytuje ubytování v pokojích s parketovou nebo dlážděnou podlahou, světlými tkaninami, klimatizací, vlastní koupelnou a v některých případech také s výhledem na bazén.

Stravování

Každé ráno se podává izraelská snídaně zahrnující vejce, salát, chléb a čaj nebo kávu. Do restaurace Cave u bazénu můžete během dne chodit na lehká jídla a večeře jsou servírovány jídelně.

Služby

K dispozici je také sauna a vířivka, které mohou hosté využívat zdarma. V areálu najdete rovněž supermarket nebo prodejnu suvenýrů. Hotel stojí 1 km od promenády lemující pláž North Beach a 10 minut jízdy taxíkem od podvodní observatoře Coral World. Pouhých 5 minut jízdy autem dělí ubytování od nákupního centra The Mall i letiště Ejlat.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.2°C
Teplota vzduchu
18°C

Průvodce Izrael

Počasí v Izraeli
Vlivem středozemního moře se můžete těšit na poměrně charakteristické počasí v Izraeli. To je spojeno především se slunným létem, kde je hodně teplo a sucho. Maximální teploty se v některých částech země šplhají dokonce až ke 40 °C. Opakem toho jsou pak zimy, kdy převládá chlad a zvýšená vlhkost. V 
Více informací
Vízum do Izraele 2023 - jaké doklady potřebuji
Ty se liší podle toho, jak dlouhou dobu chcete v zemi strávit. Pakliže to bude do tří měsíců a vaše cesta bude turistického charakteru, nemusíte se čehokoliv obávat. Pro vstup do Izraele vám bude stačit jen cestovní pas. Ten mimochodem potřebují i děti. Hlídat byste si měli pouze jeho platnost, jež
Více informací
Očkování do Izraele
Před cestou do Izraele si nemusíte zařizovat žádné povinné očkování. Tato země totiž nic takového nevyžaduje. Existují pouze doporučená očkování, která jsou na zvážení každého turisty. Do této skupiny očkování patří například žloutenka typu A, žloutenka typu B a břišní tyfus. Například očkování prot
Více informací