Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Isrotel Dead Sea And Spa
Zobrazit volné termíny (0)

Isrotel Dead Sea And Spa

Termíny

O hotelu Isrotel Dead Sea And Spa

Poloha hotelu

Hotel Isrotelse nachází v turistickém letovisku Ein Bokek v jižní části Mrtvého moře v nejnižším bodě na zemi – 400 m pod úrovní moře, cca 100 km od letiště. Soukromá písečná pláž se nachází cca 50 m od hotelu.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a velkým lobby, Wi-Fi v celém hotelu (za poplatek), americká restaurace, bar s dvoranou pro společenské akce, dva venkovní bazény, vnitřní a venkovní bazén s vodou z Mrtvého moře, pozoruhodné „Carmel Forest SPA“, mimo jiné s hydrosulfitickým bazénem, tureckými lázněmi, finskou saunou, vířivkou, fitness centrem, různými typy kosmetických a léčebných procedur.

Ubytování

K dispozici jsou Komfortně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC, fén) s výhledem na Mrtvé moře jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, rádiem, telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. K večeři se podávají nealkoholické nápoje, pivo a víno zdarma.

Služby

Lázeňská léčba má 21 samostatných kabinetů, které poskytují příjemné masáže, relaxační ošetření těla, vyrovnávací a uvolňovací ošetření, hluboké masáže a další speciální ošetření a bahenní léčbu (SPA centrum zdarma). Hosté mohou využít solárium, animační program, dětský klub, dětské hřiště, konferenční a banketové prostory pro přednášky a workshopy.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
21.2°C
Teplota vzduchu
21°C
8,7Skvělé
Marietta
Řecko - Zakynthos
8,7Skvělé
Hotel Poseidon
Řecko - Zakynthos

Průvodce Izrael

Počasí v Izraeli
Vlivem středozemního moře se můžete těšit na poměrně charakteristické počasí v Izraeli. To je spojeno především se slunným létem, kde je hodně teplo a sucho. Maximální teploty se v některých částech země šplhají dokonce až ke 40 °C. Opakem toho jsou pak zimy, kdy převládá chlad a zvýšená vlhkost. V 
Více informací
Vízum do Izraele 2024 - jaké doklady potřebuji
Ty se liší podle toho, jak dlouhou dobu chcete v zemi strávit. Pakliže to bude do tří měsíců a vaše cesta bude turistického charakteru, nemusíte se čehokoliv obávat. Pro vstup do Izraele vám bude stačit jen cestovní pas. Ten mimochodem potřebují i děti. Hlídat byste si měli pouze jeho platnost, jež
Více informací
Očkování do Izraele
Před cestou do Izraele si nemusíte zařizovat žádné povinné očkování. Tato země totiž nic takového nevyžaduje. Existují pouze doporučená očkování, která jsou na zvážení každého turisty. Do této skupiny očkování patří například žloutenka typu A, žloutenka typu B a břišní tyfus. Například očkování prot
Více informací