Mapa hotelu King David Jerusalem - Izrael | cKlub.cz
King David Jerusalem
Zobrazit volné termíny (0)

King David Jerusalem

 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem
 • King David Jerusalem

Termíny

O hotelu King David Jerusalem

Poloha hotelu

Hotel King David patří k nejslavnějším hotelům v Jeruzalémě a nabízí luxusní zařízení, panoramatický výhled a venkovní bazén. Z rozlehlé zahrady se můžete kochat výhledem na 15 minut chůze vzdálené historické centrum města. Wi-Fi je dostupné zdarma. Hotel King David se těší centrální poloze, jen několik kroků od čtvrti Yemin Moshe či obchodního domu Manila Mall, a je doporučován v mnoha cestovních průvodcích i časopisech.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří luxusní výzdoba, panoramatické výhledy a venkovní bazén. Prostorné zahrady s výhledem na staré město jsou vzdáleny 15 minut chůze. Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Ubytování

King David Hotel Jerusalem poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, LCD TV, mramorovou koupelnou a v řadě případů také s výhledem na historické centrum města a na horu Sion.

Stravování

Hotel King David má celkem 4 restaurace včetně oblíbené restaurace King's Garden, ve které se tradiční pokrmy izraelské kuchyně podávají pod širým nebem.

Služby

Sportovní zařízení hotelu King David zahrnuje tenisový kurt i moderní fitness centrum. V létě je pak k dispozici venkovní bazén a bazén pro děti. Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná). Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
20.7°C
Teplota vzduchu
13°C
8,8Skvělé
Zoraida Park And Garden Resort
Španělsko - Costa de Almeria
8,1Skvělé
Hotel Le Chateau Lambousa
Kypr - Severní Kypr

Průvodce Izrael

Počasí v Izraeli
Vlivem středozemního moře se můžete těšit na poměrně charakteristické počasí v Izraeli. To je spojeno především se slunným létem, kde je hodně teplo a sucho. Maximální teploty se v některých částech země šplhají dokonce až ke 40 °C. Opakem toho jsou pak zimy, kdy převládá chlad a zvýšená vlhkost. V 
Více informací
Vízum do Izraele 2023 - jaké doklady potřebuji
Ty se liší podle toho, jak dlouhou dobu chcete v zemi strávit. Pakliže to bude do tří měsíců a vaše cesta bude turistického charakteru, nemusíte se čehokoliv obávat. Pro vstup do Izraele vám bude stačit jen cestovní pas. Ten mimochodem potřebují i děti. Hlídat byste si měli pouze jeho platnost, jež
Více informací
Očkování do Izraele
Před cestou do Izraele si nemusíte zařizovat žádné povinné očkování. Tato země totiž nic takového nevyžaduje. Existují pouze doporučená očkování, která jsou na zvážení každého turisty. Do této skupiny očkování patří například žloutenka typu A, žloutenka typu B a břišní tyfus. Například očkování prot
Více informací