Hotel Trst - Sava Hotels & Resorts - Slovinsko, Bled | cKlub.cz
Hotel Hotel Trst, Bled
Zobrazit volné termíny (0)

Hotel Hotel Trst, Bled

  • Hotel Hotel Trst, Bled
  • Hotel Hotel Trst, Bled
  • Hotel Hotel Trst, Bled
  • Hotel Hotel Trst, Bled
  • Hotel Hotel Trst, Bled
  • Hotel Hotel Trst, Bled
  • Hotel Hotel Trst, Bled
  • Hotel Hotel Trst, Bled

Termíny

Hodnocení
8,3
Ubytování
7,2
Strava
9
Okolí
9,3
Cena
8,8
Vybavení hotelu
Vnější bazén Vnitřní bazén Minibar Dětské hřiště Klidná lokalita Domácí zvířata povolena
Umístění hotelu
250 m Vzdálenost od pláže 0 m Vzdálenost od centra města

O hotelu Hotel Hotel Trst, Bled

Poloha hotelu

Menší hotel s dlouholetou tradicí je situován v klidné oblasti a současně v dosahu centra městečka Bled s obchůdky a restauracemi. Jezero se nachází ve vzdálenosti přibližně 150 m od ubytování. Kolem celého jezera vede pěkná promenáda lemována četnými kavárnami a restauracemi. 

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní prostor s recepcí, hotelová restaurace, prostorná terasa, ze které je krásný pohled na panorama jezera a hradu, a denní bar Trst v přízemí budovy. Lze využít také bezplatné parkoviště před hotelem. Dětem se nabízí dětská hřiště a celá řada atrakcí v okolí hotelu. 

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování v celkem 28 dvou- a jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC). K vybavení patří kabelová televize, telefon, minibar a trezor. Část pokojů je s výhledem na jezero, část je orientovaná na město. Jen 9 pokojů má balkon. Dětské ceny na přistýlce platí pouze v doprovodu dvou dospělých osob, cena za dítě na řádném lůžku platí v doprovodu jedné dospělé osoby, která musí povinně uhradit příplatek za jednolůžkový pokoj. Dětská postýlka pro děti do 2 let je k dispozici za poplatek 7-10 EUR/den, příplatek za koupací plášť činí 3 EUR/os./den. Domácí mazlíčky lze ubytovat za poplatek 8 EUR/den.

Stravování

Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně formou bufetu a servírované večeře. Za příplatek se nabízí možnost dokoupení obědů. Stravování probíhá v restauraci Panorama v centru Bledu, ve vzdálenosti přibližně 150 m od hotelu. Další restaurace v blízkosti hotelu jsou Grand a Julijana.

Služby

Hotel pořádá večery s živou hudbou na terase. Hosté mohou využít neomezený vstup do wellness centra Živa (vstup v hotelu Golf Bled), kde jsou k dispozici venkovní a vnitřní bazény s ohřívanou termální vodou (30 st.C) a dva whirpooly s ohřívanou termální vodou 35 st.C (zahrnuto v ceně). Lehátka jsou k dispozici bezplatně (do obsazení). V Grand hotelu Toplice je možno za poplatek navštívit sauny s relax zónou, termální bazén (36 st.C), kosmetický a masážní salon, fitness nebo solárium. V rámci městečka Bled jsou k dispozici tenisové kurty, minigolf, 18 a 9 jamkové golfové hřiště. 

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 8 uživatelů
8,3Skvělé
Hodnocení
8,3
Ubytování
7,2
Strava
9
Okolí
9,3
Cena
8,8
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
13.2°C
Teplota vzduchu
0°C
8,3Skvělé
Hotel Trst - Sava Hotels & Resorts
Slovinsko - Bled
9Výjimečné
Garni Hotel Savica
Slovinsko - Bled

Průvodce Slovinsko

Počasí ve Slovinsku
Počasí ve Slovinsku je rozmanité a dělí se do tří základních částí. Na severu můžete očekávat tuhé zimy a větší srážky. Východ země je spojen s celkem stabilním kontinentálním podnebím. Naopak přímořské oblasti jsou zasaženy středozemním klimatem. To znamená příjemné a teplé léto a mírnější zimy. Pa
Více informací
Měna ve Slovinsku
Z pohledu placení si ve Slovinku nemusíte dávat na nic žádný větší pozor. Myslet byste měli pouze na to, kde se chcete v zemi pohybovat. Když to bude ve velkých městech, využijte k placení ideálně platební kartu, kde docílíte výhodnějšího směnného kurzu. Pokud budete cestovat i po odlehlejších míste
Více informací
Vízum do Slovinska 2023 - jaké doklady potřebuji
Při cestě do Slovinska si s doklady nemusíte lámat hlavu. Země je totiž nedílnou součástí Evropské unie a občané ČR mohou pobývat na území země do 3 měsíců bez zvláštního povolení. Buď vycestujete s platným cestovním pasem nebo jen s občanským průkazem. Jeho platnost musí být po celou dobu pobytu na
Více informací