Recenze a hodnocení hotelu Miarosa Konakli Garden (Ex. Hedef Rose Garden) - Turecko, Alanya | cKlub.cz
Miarosa Konakli Garden (Ex. Hedef Rose Garden)
Zobrazit volné termíny (0)

Miarosa Konakli Garden (Ex. Hedef Rose Garden)

Termíny

Hodnocení
2,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Miarosa Konakli Garden (Ex. Hedef Rose Garden)

Poloha hotelu

Hotelový komplex se nachází 12 kilometrů od tureckého města Alanya u Středozemního moře. Tato lokalita je populární mezi turisty díky přírodním a historickým památkám.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, dále je k dispozici několik barů. U venkovního bazénu jsou připravena lehátka a slunečníky zdarma.

Ubytování

Komfortně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, dále je k dispozici telefon a trezor za poplatek.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE nabízí snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Dále je připravováno lehké občerstvení a v časovém rozmezí od 10.00 do 24.00 jsou podávány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

Hosté mohou navštívit aquapark, využít služeb SPA centra, zahrát si kulečník nebo šipky. Dále je v hotelu příležitost zahrát si basketbal nebo plážový volejbal. Rodiny s dětmi mohou využít miniklub, dětské hřiště a dětské animace.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 33 uživatelů
2,7Dobré
Hodnocení
2,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.1°C
Teplota vzduchu
24°C
7,5Dobré
May Garden Club Hotel
Turecko - Alanya
8,2Skvělé
Magnolia
Turecko - Alanya

Průvodce Turecko

Vízum v Turecku 2023 - jaké doklady potřebuji
Turecko nepředstavuje z pohledu cestovních dokladů žádnou výraznou administrativní zátěž. Vaším hlavním cestovním dokladem by se měl stát cestovní pas. U něj si v každém případě pohlídejte platnost. Jako minimální termín 6 měsíců. Cestovní pas musí vlastnit i děti mladší 15 let. Na občanský průkaz d
Více informací
Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor
Největší riziko představují hlavně jihovýchodní části Turecka, kde může hrozit zvýšené riziko teroristických úkonů. Ostatní oblasti jsou bezpečnější, navíc, pokud budete většinu času trávit v hotelových resortech. Z přírodních katastrof vás může zaskočit snad jen mírné zemětřesení. Zvýšené opatrn
Více informací
Očkování do Turecka
Turecko se nepojí s žádným povinným očkováním, takže v tomto ohledu můžete být bez starostí. I přesto si většina turistů přijíždějících do země hlídá platnost alespoň základního očkování proti tetanu, jež by nemělo být starší 15 let. Za zmínku stojí i břišní tyfus nebo žloutenka typu A a B. Cestu
Více informací