Merhaba - Turecko, Alanya | cKlub.cz

Termíny

Hodnocení
3,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Merhaba

Poloha hotelu

Nedávno zrekonstruovaný hotel zasazený ve vzrostlé zeleni udržované zahrady je situován v blízkosti Keykubatovy pláže, od které jej dělí pouze pobřežní komunikace. Centrum Alanye se nachází ve vzdálenosti asi 2 km. V okolí hotelu je množství obchodů, restaurací a barů. Letiště leží ve vzdálenosti 130 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Městský hotel tvořený třemi bloky budov hostům nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, restauraci a la carte, bar u bazénu, společenskou místnost s TV a snack bar. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, bazén se skluzavkou a dětské hřiště.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC). Pokoje jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, televizorem se satelitním příjmem, minibarem (za poplatek), trezorem na recepci (za poplatek) a patří k nim balkon.

Stravování

All inclusive program (10:30 – 23:00 hod.) zahruje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Součástí je lehké občerstvení během dne a neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá pravidelné animační programy a občasné večerní programy. Hostům je k dispozici stolní fotbal, karty nebo šipky. Za poplatek se nabízí internetové připojení. Lehátka a slunečníky u bazénu mohou hosté využívat bezplatně.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 86 uživatelů
3,1Dobré
Hodnocení
3,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
21.2°C
Teplota vzduchu
20°C
4,1Dobré
Sunny Hill Alya
Nejbližší termín:26. 5. 2022 - 5. 6. 2022
17 990 Kč
Turecko - Alanya
3,6Dobré
Doris Aytur City
Nejbližší termín:26. 8. 2022 - 6. 9. 2022
18 429 Kč
Turecko - Alanya

Průvodce Turecko

Vízum v Turecku 2022 - jaké doklady potřebuji
Turecko nepředstavuje z pohledu cestovních dokladů žádnou výraznou administrativní zátěž. Vaším hlavním cestovním dokladem by se měl stát cestovní pas. U něj si v každém případě pohlídejte platnost. Jako minimální termín 6 měsíců. Cestovní pas musí vlastnit i děti mladší 15 let. Na občanský průkaz d
Více informací
Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor
Největší riziko představují hlavně jihovýchodní části Turecka, kde může hrozit zvýšené riziko teroristických úkonů. Ostatní oblasti jsou bezpečnější, navíc, pokud budete většinu času trávit v hotelových resortech. Z přírodních katastrof vás může zaskočit snad jen mírné zemětřesení. Zvýšené opatrn
Více informací
Očkování do Turecka
Turecko se nepojí s žádným povinným očkováním, takže v tomto ohledu můžete být bez starostí. I přesto si většina turistů přijíždějících do země hlídá platnost alespoň základního očkování proti tetanu, jež by nemělo být starší 15 let. Za zmínku stojí i břišní tyfus nebo žloutenka typu A a B. Cestu
Více informací