Recenze a hodnocení hotelu White Gold Hotel And Spa - Turecko, Alanya | cKlub.cz
White Gold Hotel And Spa
Zobrazit volné termíny (0)

White Gold Hotel And Spa

Termíny

Hodnocení
4,5
Ubytování
9,1
Strava
9,2
Okolí
9
Cena
8,8
Vybavení hotelu
Vnější bazén Minibar, Bar Dětské hřiště, Dětský bazén Fitness Animační programy Volejbal Klimatizace
Umístění hotelu
Doba letu z Prahy: %1 h Teplota moře Teplota vzduchu 130 km Vzdálenost od letiště 25 m Vzdálenost od pláže

O hotelu White Gold Hotel And Spa

Poloha hotelu

V roce 2011 nově otevřený hotel  White Gold Hotel & Spa se nachází přímo u pláže v oblasti Alanye. Od pláže je oddělen místní komunikací. Přímo do centra Alanye je vzdálenost 3 km, od letiště v Antalyi cca 130 km.  V okolí hotelu je plno obchodů, restaurací a barů.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, směnárnou, panoramatickou restaurací, lobby barem, bary, venkovním i vnitřním bazénem, malým vodním parkem, dětským brouzdalištěm, tureckými lázněmi, posilovnou, masážemi, saunou, hernou, miniklubem pro děti, diskotékou, nočním klubem, animacemi, plážovaým volejbalem,  stolním tenisem, prádelnou, lékařem, hlídaním dětí, autopůjčovnou. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, osušky za poplatek.

Ubytování

Hotel má 165 standardních pokojů, 4 Junior Suit pokojů a 4 rodinné pokoje, celkem 480 lůžek. Všechny pokoje jsou stylově a vkusně zařízeny s důrazem na detail. Standardní pokoje (23 m2)  - mají vlastní balkon, klimatizaci, vysoušeč vlasů, minibar (voda zdarma), satelitní TV, telefon s přímou volbou, trezor a bezdrátové připojení na internet. Junior Suit pokoj (40 m2) má dva balkóny s výhledem na moře, vlastní koupelnu, dvě satelitní tv, jedno francouzské lůžko a rozkládací gauč, možnost ubytování dvou dospělých osob a dvě děti do 12ti let.  Rodinný pokoj (45 m2)až pro 5 osob má hlavní ložnici se dvěma lůžky, vedlejší ložnici se 3 lůžky, vlastní koupelnu, satelitní TV, telefon s přímou volbou, trezor a bezdrátové připojení na internet.

Stravování

All inclusive - snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, k dispozici je také denní občerstvení, svačina, odpolední káva / čaj a zákusek, půlnoční občerstvení, nealkoholické nápoje a místní alkoholické,  fitness, sauna, turecká lázeň, lehátka a slunečníky na pláži, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, aerobik. Nápoje během diskotéky nejsou zahrnuty v programu all inclusive.

Služby

Hosté mohou využívat služeb recepce, restaurací, barů, spa centra na rozloze 1200 m2 (masáže - thajské, turecké, čokoládové, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, kosmetické procedury), sportovních aktivit (šipky, vodní pólo, vodní gymnastika, herna), bazénu, dětského bazénu, malého vodního parku s brouzdalištěm, sluneční terasu, miniklub, diskotéky, animačních programů.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 75 uživatelů
4,5Dobré
Hodnocení
4,5
Ubytování
9,1
Strava
9,2
Okolí
9
Cena
8,8
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.1°C
Teplota vzduchu
24°C
7,5Dobré
May Garden Club Hotel
Turecko - Alanya
8,2Skvělé
Magnolia
Turecko - Alanya

Průvodce Turecko

Vízum v Turecku 2023 - jaké doklady potřebuji
Turecko nepředstavuje z pohledu cestovních dokladů žádnou výraznou administrativní zátěž. Vaším hlavním cestovním dokladem by se měl stát cestovní pas. U něj si v každém případě pohlídejte platnost. Jako minimální termín 6 měsíců. Cestovní pas musí vlastnit i děti mladší 15 let. Na občanský průkaz d
Více informací
Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor
Největší riziko představují hlavně jihovýchodní části Turecka, kde může hrozit zvýšené riziko teroristických úkonů. Ostatní oblasti jsou bezpečnější, navíc, pokud budete většinu času trávit v hotelových resortech. Z přírodních katastrof vás může zaskočit snad jen mírné zemětřesení. Zvýšené opatrn
Více informací
Očkování do Turecka
Turecko se nepojí s žádným povinným očkováním, takže v tomto ohledu můžete být bez starostí. I přesto si většina turistů přijíždějících do země hlídá platnost alespoň základního očkování proti tetanu, jež by nemělo být starší 15 let. Za zmínku stojí i břišní tyfus nebo žloutenka typu A a B. Cestu
Více informací