Recenze a hodnocení hotelu Costa Carina Resort - Turecko, Bodrum | cKlub.cz
Costa Carina Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Costa Carina Resort

Termíny

Hodnocení
3,3
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Costa Carina Resort

Poloha hotelu

Costa Carina Resort je útulný hotel s přátelskou atmosferou ležící v Bodrumi Gümbet. Pěkné světlé pokoje jsou umístěny v dvoupatrových vilkách, typických pro architekturu Bodrumu, postavených kolem bazénu s tobogánem. Rodiny s dětmi jistě ocení miniklub, dětské animace a hřiště. Do hotelové části písečné pláže asi 100 m, do přístavu Bodrum s četnými restauracemi, možnostmi nakupování a zábavy asi 20 minut.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu (lehátka a slunečníky zdarma), Wi-Fi (v celém areálu zdarma), butik, minimarket, kadeřnictví (za poplatek), prádelna (za poplatek), bazén, skluzavky.

Ubytování

Standardní pokoj: individuálně ovládaná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar (prázdný), Wi-Fi (zdarma) trezor (zdarma), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), francouzský balkon nebo terasa.

Stravování

All Inclusive: hlavní restaurace: 8.00-10.00 snídaně formou bufetu, 12.30-14.00 oběd formou bufetu, 19.30-21.00 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané). Bar u bazénu: 10.00-23.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 15.00-16.00 lehké občerstvení, Lobby bar: 17.00-18.00 káva, čaj a sušenky. Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.

Služby

Zdarma: lehké animační programy, večerní programy, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), turecké lázně (procedury za poplatek), sauna. Sportovní aktivity za příplatek:masáže, půjčovna aut.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 3 uživatelé
3,3Dobré
Hodnocení
3,3
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Krásný a pohodlný hotel

Tento hotel jsme zvolili na základě recenzí a nelitujeme. Pobyt jsme si užili se vším všudy. Poloha hotelu je vynikající a sám hotel je čistý a dobře vybavený. Přidanou hodnotou byl pokoj s výhledem na moře, takže manželka byla naprosto spokojená. Pokud jde o jídlo, pochutnali jsme si asi každý den. Během dne jsme si navíc dopřávali všudypřítomných nápojů. Ztloustl jsem pět kilo, takže o něčem také vypovídá. Krásné prostředí bylo u bazénu i na pláži. Z našeho pohledu byla čistota všude. Příjemná byla i možnost vyrazit do okolí. S výlety ochotně poradili na recepci. Nechyběla ani bezpečnostní schránka na pokoji. Myslím, že stála 5 EUR. S některým zaměstnanci jsme se dokonce domluvili česky.

Pozitiva
 • Ochotný personál
 • Dobrá lokalita
 • Chutné jídlo
Negativa
 • Bez připomínek
9,5Výjimečné
Celkové hodnocení
Ubytování
Strava
Okolí
Cena
Rozporuplné pocity

I když všude možně převládají spíše pozitivní recenze, my měli z dovolené v tomto hotelu spíše rozporuplné pocity. Ale může to být tím, že jsme zvyklí na trochu jiný servis. Vše hodnotíme průměrně. Od vybavení pokoje, přes hotelový personál až po kvalitu jídla. Vesměs jsme byli se vším spokojeni, jen jsme asi očekávali něco trochu více.

Pozitiva
 • Vše průměřné
Negativa
 • Vše průměrné
5,5Dobré
Celkové hodnocení
Ubytování
Strava
Okolí
Cena
Dovolenou jsme si užili

Na hotelu si ceníme hlavně vstřícnost personálu. I když vybavení nemuselo patřit k nejlepším, servis byl nadstandardní. Každý den uklizené pokoje, všichni plní vaše přání a v našem případě i krásný výhled z pokoje. Na pokoji jsme měli čisto, TV a velkou koupelnu. Užili jsme si čas nejenom u bazénu, ale také u moře, i když tam už servis nebyl. Líbilo se tam mě, manželovi i našim dvěma dospívajícím dětem.

Pozitiva
 • Dobrý pokoj
 • Výhled z pokoje
 • Prvotřídní servis personálu
Negativa
 • Hluční sousedé na pokoji
 • Hezčí pláž je o kousek dál
7,3Dobré
Celkové hodnocení
Ubytování
Strava
Okolí
Cena
Služby lepší nežli vybavení

Za mě dobrá dovolená, i když některé vybavení hotelu nebylo úplně ideální. Určitě by hodila menší modernizace. Náš pokoj byl naštěstí docela v podobě, kamarádi měli o trochu horší, což bylo poznat hlavně v koupelně. Za tohle bychom hotelu strhli jednu hvězdičku. Na druhou stranu bychom ji přidali za služby. Servis tu byl skutečně dobrý a starali se o nás od příjezdu až po odjezd. Když jsme potřebovali poradit, na recepci nás navedli tím správným směrem, a ještě nám poradili nějaké fígle navíc. Třeba při pronájmu auta. Podle mě si tady každý vybere. Ale určitě zpracováním, vybavením a dokonalou čistotou nepočítejte s žádným Hiltonem.

Pozitiva
 • Nadstandardně vstřícný presonál
 • Služby navíc
 • Profesionální pomoc
Negativa
 • Některé pokoje trochu zanedbané
 • Přístup k pláži není zrovna reprezentativní
7,5Dobré
Celkové hodnocení
Ubytování
Strava
Okolí
Cena
Teplota moře
17.2°C
Teplota vzduchu
12°C
3,9Dobré
Tiana Moonlight
Turecko - Bodrum
4Dobré
Baba
Turecko - Bodrum

Průvodce Turecko

Vízum v Turecku 2023 - jaké doklady potřebuji
Turecko nepředstavuje z pohledu cestovních dokladů žádnou výraznou administrativní zátěž. Vaším hlavním cestovním dokladem by se měl stát cestovní pas. U něj si v každém případě pohlídejte platnost. Jako minimální termín 6 měsíců. Cestovní pas musí vlastnit i děti mladší 15 let. Na občanský průkaz d
Více informací
Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor
Největší riziko představují hlavně jihovýchodní části Turecka, kde může hrozit zvýšené riziko teroristických úkonů. Ostatní oblasti jsou bezpečnější, navíc, pokud budete většinu času trávit v hotelových resortech. Z přírodních katastrof vás může zaskočit snad jen mírné zemětřesení. Zvýšené opatrn
Více informací
Očkování do Turecka
Turecko se nepojí s žádným povinným očkováním, takže v tomto ohledu můžete být bez starostí. I přesto si většina turistů přijíždějících do země hlídá platnost alespoň základního očkování proti tetanu, jež by nemělo být starší 15 let. Za zmínku stojí i břišní tyfus nebo žloutenka typu A a B. Cestu
Více informací