Grand Efe - Turecko, Kusadasi | cKlub.cz

Termíny

Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Grand Efe

Poloha hotelu

Hotelový komplex Grand Qfe vyšší kategorie je ideálním místem pro strávení odpočinkové dovolené. Jeho okolí je klidné, můžete zde odpočívat při různých sportovních aktivitách, sjíždění skluzavek nebo v hotelovém wellness centru.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, několik barů, TV místnost, kadeřnictví, obchodní arkáda. V zahradě 2 bazény (jeden se skluzavkami) s terasou na slunění. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Ubytování

K dispozici je ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky nebo v rodinných pokojích s oddělenou ložnicí a kapacitou tři až pět osob. Některé dvoulůžkové pokoje nabízí výhled na moře. K vybavení patří koupelna/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, minibar (za poplatek), TV/sat., telefon, trezor (za poplatek) a balkon.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, gözleme, odpolední káva a čaj se sladkým a slaným pečivem, neomezené množství rozlévaných nealkoholických (filtrovaná káva, džusy – nikoli z čerstvého ovoce, postmixové nápoje) a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Služby

V hotelu se rozhodně nudit nebudete, týmy zkušených animátorů pro vás připraví skvělé denní i večerní animační programy. Vaše děti si užijí spoustu zábavy a najdou si nové kamarády v miniklubu. Za zábavou se vypravte také do nedalekého Özdere, kde najdete řadu typických tureckých restaurací a barů.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 138 uživatelů
4,4Dobré
Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.8°C
Teplota vzduchu
11°C
8,1Skvělé
Altinsaray 50+
Turecko - Kusadasi
3,15Dobré
Panorama Hill
Turecko - Kusadasi

Průvodce Turecko

Vízum v Turecku 2022 - jaké doklady potřebuji
Turecko nepředstavuje z pohledu cestovních dokladů žádnou výraznou administrativní zátěž. Vaším hlavním cestovním dokladem by se měl stát cestovní pas. U něj si v každém případě pohlídejte platnost. Jako minimální termín 6 měsíců. Cestovní pas musí vlastnit i děti mladší 15 let. Na občanský průkaz d
Více informací
Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor
Největší riziko představují hlavně jihovýchodní části Turecka, kde může hrozit zvýšené riziko teroristických úkonů. Ostatní oblasti jsou bezpečnější, navíc, pokud budete většinu času trávit v hotelových resortech. Z přírodních katastrof vás může zaskočit snad jen mírné zemětřesení. Zvýšené opatrn
Více informací
Očkování do Turecka
Turecko se nepojí s žádným povinným očkováním, takže v tomto ohledu můžete být bez starostí. I přesto si většina turistů přijíždějících do země hlídá platnost alespoň základního očkování proti tetanu, jež by nemělo být starší 15 let. Za zmínku stojí i břišní tyfus nebo žloutenka typu A a B. Cestu
Více informací