Recenze a hodnocení hotelu Armas Bella Sun (Ex.club Bella - Turecko, Side | cKlub.cz
Armas Bella Sun (Ex.club Bella
Zobrazit volné termíny (0)

Armas Bella Sun (Ex.club Bella

Termíny

Hodnocení
7,6
Ubytování
7,4
Strava
7,7
Okolí
7,9
Cena
7,5
Vybavení hotelu
Klimatizace Vnější bazén Minibar, Bar Dětské hřiště, Dětský bazén Tenis, Volejbal Fitness
Umístění hotelu
200 m Vzdálenost od pláže 14 °C 16 °C 03:00 Doba letu z Prahy

O hotelu Armas Bella Sun (Ex.club Bella

Poloha hotelu

Velmi příjemný hotel Club Bella Sun se nachází v těsné blízkosti města Side a pěší procházkou podél pláže nebo minibusem se dostanete k antickým památkám, které jsou nejkrásnější při nočním osvětlení. Letiště v Antalyi je od hotelu vzdáleno 60 km a její centrum 70 km. Hotel patří mezi hotely, které jsou velice oblíbené zejména rodinami s dětmi a to nejen díky své poloze, ale i písčité pláži.  

Vybavení hotelu

Tento hotel tvoří dvoupatrové budovy a naleznete v nich, vstupní halu s recepcí, kde Vás uvítá velice milý hotelový personál, výtah, hlavní restauraci, ve které jsou podávány snídaně, obědy a večeře, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, snack bar a vitamin bar. Dále je hotelovým hostům k dispozici kadeřnictví, prádelna, internet a obchůdky.  

Ubytování

Všech 372 vkusně zařízených pokojů nabízí klientům klimatizaci, koupelnu s vysoušečem vlasů a toaletou, televizor, telefon s přímou volbou jak v pokoji, tak i v koupelně, minibar a trezor (za poplatek).  

Stravování

All inclusive - snídaně , obědy, večeře formou bufetu, svačina - u plážového baru, káva, čaj, zákusek. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje během dne.  

Služby

Stolní tenis, tenis, volejbal, plážový volejbal, vodní polo, celodenní animace, aerobic, basketball, turecké lázně, fitness, disko, dětský mini klub, dětský animační program, dětské hřiště, večerní program. Hrací místnost ( elektronické hry ), masáže a masáže v tureckých lázních (za poplatek).  

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 28 uživatelů
7,6Dobré
Hodnocení
7,6
Ubytování
7,4
Strava
7,7
Okolí
7,9
Cena
7,5
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.1°C
Teplota vzduchu
24°C
4,9Dobré
Liu Resort
Nejbližší termín:7. 6. 2023 - 18. 6. 2023
47 061 Kč
Turecko - Side
4,7Dobré
Akra Sorgun Tui Blue Sensatori (Ex. Sensatori Barut Sorgun)
Nejbližší termín:11. 6. 2023 - 18. 6. 2023
36 481 Kč
Turecko - Side

Průvodce Turecko

Vízum v Turecku 2023 - jaké doklady potřebuji
Turecko nepředstavuje z pohledu cestovních dokladů žádnou výraznou administrativní zátěž. Vaším hlavním cestovním dokladem by se měl stát cestovní pas. U něj si v každém případě pohlídejte platnost. Jako minimální termín 6 měsíců. Cestovní pas musí vlastnit i děti mladší 15 let. Na občanský průkaz d
Více informací
Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor
Největší riziko představují hlavně jihovýchodní části Turecka, kde může hrozit zvýšené riziko teroristických úkonů. Ostatní oblasti jsou bezpečnější, navíc, pokud budete většinu času trávit v hotelových resortech. Z přírodních katastrof vás může zaskočit snad jen mírné zemětřesení. Zvýšené opatrn
Více informací
Očkování do Turecka
Turecko se nepojí s žádným povinným očkováním, takže v tomto ohledu můžete být bez starostí. I přesto si většina turistů přijíždějících do země hlídá platnost alespoň základního očkování proti tetanu, jež by nemělo být starší 15 let. Za zmínku stojí i břišní tyfus nebo žloutenka typu A a B. Cestu
Více informací