Recenze a hodnocení hotelu Nashira Resort - Turecko, Side | cKlub.cz

Nashira Resort

Termíny

Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Nashira Resort

Poloha hotelu

Hotelový komplex je situován přímo u krásné dlouze se táhnoucí pláže a spadá do vyhlášené sítě hotelů Joy. Vzdálenost od městečka Side, kam je možné se dopravit místními minibusy, tzv. dolmušů nebo taxi, činí přibližně 5 km. Letiště je vzdáleno 75 km, nejbližší nákupní možnosti jsou asi 2 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 restaurace a 'la carte (italská, rybí, asijská a turecká), rybí restaurace (za poplatek), 4 bary; snack bar, diskotéka, půjčovna aut, obchodní arkáda a amfiteátr. Součástí hotelového vybavení je komplex bazénů (některé se skluzavkami) a krytý bazén.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC). Pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, telefonem, televizorem s příjmem satelitních programů, minibarem (voda doplňována zdarma) a trezorem (za poplatek) a náleží k nim balkon. Za příplatek se nabízí ubytování v rodinných pokojích se dvěma ložnicemi a pokojích s výhledem na moře.

Stravování

All Inclusive program zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu, během dne lehké občerstvení, půlnoční polévku a neomezené množství nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby (10:00- 24:00), na diskotéce do 01:30. Jednou za pobyt mohou hosté zdarma povečeřet v a' la carte restauraci (po předchozí rezervaci).

Služby

Hotel pro své hosty zajišťuje animační programy a večerní animace. Hosté mohou využít tenisové kurty (vybavení a osvětlení za poplatek), hřiště pro plážový volejbal, stolní tenis fitness, sauna, jacuzzi, turecké lázně, za poplatek se nabízí Wellnes & lázeňské procedury bowling, biliard nebo elektronické hry. Hotel umožňuje připojení k internetu. Dětem je určen miniklub.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 70 uživatelů
3,9Dobré
Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.1°C
Teplota vzduchu
24°C
7,6Dobré
Armas Bella Sun (Ex.club Bella
Turecko - Side
4,9Dobré
Liu Resort
Nejbližší termín:7. 6. 2023 - 18. 6. 2023
47 061 Kč
Turecko - Side

Průvodce Turecko

Vízum v Turecku 2023 - jaké doklady potřebuji
Turecko nepředstavuje z pohledu cestovních dokladů žádnou výraznou administrativní zátěž. Vaším hlavním cestovním dokladem by se měl stát cestovní pas. U něj si v každém případě pohlídejte platnost. Jako minimální termín 6 měsíců. Cestovní pas musí vlastnit i děti mladší 15 let. Na občanský průkaz d
Více informací
Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor
Největší riziko představují hlavně jihovýchodní části Turecka, kde může hrozit zvýšené riziko teroristických úkonů. Ostatní oblasti jsou bezpečnější, navíc, pokud budete většinu času trávit v hotelových resortech. Z přírodních katastrof vás může zaskočit snad jen mírné zemětřesení. Zvýšené opatrn
Více informací
Očkování do Turecka
Turecko se nepojí s žádným povinným očkováním, takže v tomto ohledu můžete být bez starostí. I přesto si většina turistů přijíždějících do země hlídá platnost alespoň základního očkování proti tetanu, jež by nemělo být starší 15 let. Za zmínku stojí i břišní tyfus nebo žloutenka typu A a B. Cestu
Více informací