Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Hotel Park Side

Termíny

Hodnocení
3,75
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Hotel Park Side

Poloha hotelu

Menší přátelský hotel se skládá ze dvou hotelových budov, které mají 3 patra a připomínají tak prázdninové vilky. Antické město Side je pouhé 2 km od hotelu, vzdálenost na letiště činí 65 km.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, hlavní restaurace, venkovní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, společenská místnost s TV, prádelna (za poplatek), lékařská služba (za poplatek), směnárna, možnost nákupu v hotelu.

Ubytování

K dispozici je celkem 99 pokojů, všechny klimatizované a jednoduše vybavené koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, minibarem/ledničkou, sejfem (za poplatek), telefonem s přímou volbou (za poplatek) a s balkonem. Pokoje jsou uklízeny vždy po odjezdu hostů. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností ubytovat až 3 osoby či rodinné pokoje se dvěma ložnicemi až pro 4 dospělé osoby.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, možnost občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací. Za poplatek: importované nápoje, fresh juice, espresso, cappuccino, turecká káva, zmrzlina.

Služby

Hosté mohou využít volejbal a animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek jsou biliár, turecké lázně, masáže, sauna, vodní motorové sporty na pláži. Pro děti je k dispozici dětský bazén a hřiště.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 17 uživatelů
3,75Dobré
Hodnocení
3,75
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.1°C
Teplota vzduchu
24°C
4,5Dobré
Side Temple
Nejbližší termín:7. 7. 2024 - 14. 7. 2024
19 480 Kč
Turecko - Side
3,5Dobré
Joker Side Hill Suite
Turecko - Side

Průvodce Turecko

Vízum v Turecku 2024 - jaké doklady potřebuji
Turecko nepředstavuje z pohledu cestovních dokladů žádnou výraznou administrativní zátěž. Vaším hlavním cestovním dokladem by se měl stát cestovní pas. U něj si v každém případě pohlídejte platnost. Jako minimální termín 6 měsíců. Cestovní pas musí vlastnit i děti mladší 15 let. Na občanský průkaz d
Více informací
Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor
Největší riziko představují hlavně jihovýchodní části Turecka, kde může hrozit zvýšené riziko teroristických úkonů. Ostatní oblasti jsou bezpečnější, navíc, pokud budete většinu času trávit v hotelových resortech. Z přírodních katastrof vás může zaskočit snad jen mírné zemětřesení. Zvýšené opatrn
Více informací
Očkování do Turecka
Turecko se nepojí s žádným povinným očkováním, takže v tomto ohledu můžete být bez starostí. I přesto si většina turistů přijíždějících do země hlídá platnost alespoň základního očkování proti tetanu, jež by nemělo být starší 15 let. Za zmínku stojí i břišní tyfus nebo žloutenka typu A a B. Cestu
Více informací