Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Side West Park

Termíny

invia logo
1. 8. 2024 - 8. 8. 2024
8 dní
22 759 Kč
invia logo
-6 % 14. 9. 2024 - 21. 9. 2024
8 dní
18 811 Kč -6 %
Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Side West Park

Poloha hotelu

Side West Park Hotel se nachází pouhých 800 metrů od pláže a nabízí venkovní bazén, dětský bazén, aquapark se 2 tobogány, hammam, fitness centrum i soukromou pláž. V pěší vzdálenosti od budovy najdete restaurace, bary i tržnice. Do centra města Side je to od hotelu 8 km a 55 km vás dělí od letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace s venkovní terasou, několik barů, menší obchodní arkáda, kadeřnictví. V zahradě bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek.

Ubytování

Side West Park Hotel poskytuje světlé a elegantně zařízené pokoje s klimatizací, TV s plochou obrazovkou a mini chladničkou. Ve všech najdete také koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední káva, čaj a zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Služby

Dnem i nocí hotel organizuje bohaté animační programy pro děti i dospělé. Večerní představení vás blíže seznámí se zdejší tradicí i příjemně pobaví. Nezapomíná se ani na milovníky sportu, kteří si mohou protáhnout tělo v hotelovém fitness či okusit některý z oblíbených vodních sportů.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 17 uživatelů
4,4Dobré
Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
27.9°C
Teplota vzduchu
27°C
9,1Výjimečné
Adora Butik Hotel
Turecko - Side
6,9Dobré
Hotel Hera Beach
Turecko - Side

Průvodce Turecko

Vízum v Turecku 2024 - jaké doklady potřebuji
Turecko nepředstavuje z pohledu cestovních dokladů žádnou výraznou administrativní zátěž. Vaším hlavním cestovním dokladem by se měl stát cestovní pas. U něj si v každém případě pohlídejte platnost. Jako minimální termín 6 měsíců. Cestovní pas musí vlastnit i děti mladší 15 let. Na občanský průkaz d
Více informací
Bezpečnost v Turecku - na co si dát pozor
Největší riziko představují hlavně jihovýchodní části Turecka, kde může hrozit zvýšené riziko teroristických úkonů. Ostatní oblasti jsou bezpečnější, navíc, pokud budete většinu času trávit v hotelových resortech. Z přírodních katastrof vás může zaskočit snad jen mírné zemětřesení. Zvýšené opatrn
Více informací
Očkování do Turecka
Turecko se nepojí s žádným povinným očkováním, takže v tomto ohledu můžete být bez starostí. I přesto si většina turistů přijíždějících do země hlídá platnost alespoň základního očkování proti tetanu, jež by nemělo být starší 15 let. Za zmínku stojí i břišní tyfus nebo žloutenka typu A a B. Cestu
Více informací