Dovolená Německo Ostrov Uznojem (Usedom) - zájezdy all inclusive 2022 | cKlub.cz

Nejlevnější dovolená Německo Ostrov Uznojem (Usedom) 2022

Nejlevnější dovolená Německo Ostrov Uznojem (Usedom) 2022

Omlouváme se, ale pro tento filtr nemáme žádné zájezdy. Zde jsou alternativní nabídky.
Žádný výsledek

Průvodce Německo

Rychlé informace
Hlavní město Berlín
Úřední jazyk němčina
Rozloha 357 386 km²
Oficiální měna euro
Hlavní náboženství křesťanství
Časové pásmo UTC+1
Podnebné pásmo mírné
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2022 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací

Dovolená na ostrově Uznojem

Objevte skryté krásy Německa. Jednu z nich vám zprostředkuje například dovolená na ostrově Uznojem. Právě ten na své ploše asi 445 km2 nabízí krásy všeho druhu. Půvabná města se zde mísí s Baltským mořem a ostatními vodními plochami, jakými jsou Štětínský záliv a řeka Pěna. Zájezd na ostrov Usedom vám nabídne poznání nížiny Svina a Peenestromo a dá vám okusit příjemné atmosféry v zátoce Achterwasser. Tohle všechno můžete mít, jako na dlani.

Ubytování na ostrově Uznojem by mělo do nejmenšího detailu odpovídat vašim potřebám. Mezi ně může spadat polopenze, ale také all inclusive servis. Navštivte město Svinoústí a začněte s plánováním poznávacích a relaxačních cest do této neobvyklé části Německa. Nejlevnější dovolená na ostrov Uznojem má co nabídnout naprosto všem cestovatelům bez výjimky.