Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Nejlevnější dovolená Thajsko Koh Samet 2024

Nejlevnější dovolená Thajsko Koh Samet 2024

od 39 576 Kč
Thajsko - Koh Samet
27. 4. 2024 - 10. 5. 2024 (14 dní)
Snídaně
od 50 747 Kč
4. 5. 2024 - 14. 5. 2024 (11 dní)
Plná penze
od 58 933 Kč
7. 5. 2024 - 17. 5. 2024 (11 dní)
Plná penze
od 58 933 Kč
Zobrazit další termíny (13)
od 32 521 Kč
Thajsko - Koh Samet
18. 4. 2024 - 1. 5. 2024 (14 dní)
Snídaně
od 42 055 Kč
21. 4. 2024 - 29. 4. 2024 (9 dní)
Plná penze
od 45 165 Kč
23. 4. 2024 - 6. 5. 2024 (14 dní)
Snídaně
od 42 055 Kč
Zobrazit další termíny (13)

Dovolená Koh Samet: na co se připravit

Rychlé informace
Hlavní město Bangkok
Úřední jazyk thajština
Rozloha 513 120 km²
Oficiální měna bath (THB)
Hlavní náboženství buddhismus
Časové pásmo UTC+7
Podnebné pásmo tropické
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí v Thajsku
Počasí v Thajsku
Thajsko je ryze tropickou zemí, jež je příslibem větších teplot a vlhkosti. Z tohoto pohledu lze rozlišovat tři roční období, kdy se teplé počasí střídá s dešti a chladným počasím. Hlavní turistická sezóna probíhá od listopadu do března, kdy se domůžete teplot kolem 30 °C přes den a 20 °C v noci. Od
Více informací
Měna v Thajsku
Měna v Thajsku
Pokud budete působit dojmem bohatého turisty s tlustou peněženkou, místní obyvatelé se toho mohou snažit využít a mnohdy vám nabídnou zboží a služby dražší, než je obvyklé. Na hodně místech se také setkáte s tím, že ceny nejsou pevně dány, takže se připravte na smlouvání, které vám může ve výsledku
Více informací
Vízum do Thajska 2024 - jaké doklady potřebuji
Vízum do Thajska 2024 - jaké doklady potřebuji
Hlavním dokladem při cestě do Thajska je cestovní pas. Ten musíte mít platný minimálně šest měsíců poté, co vstoupíte do země. Jestliže budete v Thajsku pobývat jen do 30 dnů, pak není nutné vyřizovat žádné další vízum. Při době delší jak 30 dnů je nutné zažádat o povolení k pobytu. Vízum pro pob
Více informací

Dovolená na Koh Samet

Objevte kouzlo proslulého thajského ostrova. Dovolená na Koh Samet vás přivede do obležení překrásných pláží. Spousta písku, kokosové palmy a překrásné moře. To je záruka bohatého vyžití, ať už z pohledu plážových aktivit nebo vodních hrátek. Zájezd na Koh Samet vám nabídne pláže typu Sai Kaew Beach, Ao Phai, Ao Wongduan a Ao Cho. Všude tam se budete cítit, jako v ráji. Mezi oblíbené turistické atrakce patří třeba tamní mořské panny nebo výlety na okolní ostrůvky.

Užijte si exotickou dovolenou plnými doušky, což vám umožní nejlevnější dovolená na Koh Samet. Ta je spojena nejenom s vynikajícími cenami, ale také řadou přidružených služeb. Nemusí to být jenom komfortní ubytování na Koh Samet, alel také polopenze, plná penze nebo all inclusive stravování jemuž dáte přednost. Vyrazte do Thajska na ten správný ostrov.


Často kladené otázky


Dá se platit dolarem?
S dolarem v Thajsku bez problému zaplatíte, někdy dokonce možná i lépe než s eurem. Tato měna je vhodná pro směnu na thajský baht.
Dá se platit eurem?
Ano, v Thajsku můžete zaplatit řadu produktů a služeb eurem. Jde o další z dostupných měn, které využijete při směně na thajský baht.
Dá se domluvit anglicky?
Vzhledem k tomu, že je Thajsko doslova protnuto cestovním ruchem, na většině místech nebudete mít problém domluvit se anglickým jazykem.
Jaké jsou zde možnosti vnitrostátní dopravy?
Thajsko nabízí z pohledu dopravy velice hustou silniční síť a tomu mimo jiné odpovídá i provoz, který je mnohdy nekontrolovaný a obtížný. Jen málo místních obyvatel opravdu dodržuje dané předpisy. K cestování po Thajsku lze využít řady dopravních prostředků. Tím nejpoužívanějším je pravděpodobně autobus, ať už na krátké či dlouhé trasy. Bezpečnou alternativou jsou také vlaky. V hustém provozu se můžete pohybovat i za pomoci motocyklových či klasických taxi, popřípadě si sami pronajmete motorku či auto. Při cestování mezi jednotlivými ostrovy se vyplatí zvolit levnější trajekty nebo vnitrostátní lety.
Jaká je dostupnost internetu v Thajsku?
Thajsko je v tomto směru celkem vyspělou zemí, takže se nemusíte obávat toho, že byste měli jakékoliv problémy s připojením k internetu. Co se týče hotelových komplexů, tam jsou obvykle přístupné Wifi sítě. V okamžiku, kdy opustíte tyto prostory a chcete být online, vyplatí se pořídit si SIM kartu od místního operátora. Ty mají pokrytí i ve velice odlehlých končinách, takže k internetu se dostanete téměř všude.
Jaká je průměrná délka letu z letiště Václava Havla?
Délka letu z Prahy do Thajska při vzdálenosti cca 8 600 kilometrů je asi 11,5 hodiny.