Léto na Mallorce je výzvou pro každého. Nyní s odletem z Drážďan za cenu od 588 Kč | cKlub.cz

Léto na Mallorce je výzvou pro každého. Nyní s odletem z Drážďan za cenu od 588 Kč

588 Kč
-77%
Drážďany Palma de Mallorca Akční letenky

Krásná slunná Mallorca za cenu od 588 Kč za zpáteční let. Vyrazte z německých Drážďan na největší ostrov Baleárských ostrovů a užívejte si Středozemního moře.

588 Kč-77%
Mám zájem

Krásná slunná Mallorca za cenu od 588 Kč za zpáteční let. Vyrazte z německých Drážďan na největší ostrov Baleárských ostrovů a užívejte si Středozemního moře. Navštivte hlavní město Palma de Mallorca, které skrývá řadu zajímavých památek. Vaším cílem na ostrově se může stát pláž Cala Amarador, Playa Es Fori nebo nejvyšší hora zvaná Puig Major. Nejdominantnější stavbou bude katedrála světla Le Seu. To je čas strávený v příjemném slunném klimatu, kde si užijete toho pravého exotického ráje.

Naplánujte si týdenní dovolenou na Mallorce a využijte přímých letů s aerolinkami Lauda Motion. Ty vám nabízí komfortní zážitek a bezpečnou cestu. Během 2,5 hodiny se octnete v mallorské pohádce a stejně krátká cesta bude i nazpět. Některé letu mohou být s jedním přestupem. Nepropásněte cenově omezené množství letenek z Drážďan na Mallorcu.
 

Léto na Mallorce je výzvou pro každého. Nyní s odletem z Drážďan za cenu od 588 Kč
Krásná slunná Mallorca za cenu od 588 Kč za zpáteční let. Vyrazte z německých Drážďan na největší ostrov Baleárských ostrovů a užívejte si Středozemního moře.
Drážďany
Dresden Airport
Palma de Mallorca
Palma De Mallorca Airport
588 Kč-77%
Mám zájem
Zobrazit náhled letenek

Kudy kam a co tam?

Často kladené dotazy
Jaká je plánovaná délka letu? U přímého letu strávíte v letadle 2,5 hodiny. Při výběru letu s přestupem to bude 5,5 hodiny.
Jaký je počet přestupů během letu? V nabídce jsou přímé lety i s ty jedním přestupem.
Jaká je platnost této akce? K dispozici je omezené množství letenek, proto neváhejte s nákupem.
V jakých termínech je možné letenky využít? Týden strávený na Mallorce můžete prožít během srpna.
Jsou nějaké limity pro zavazadla? Pokud využijete aerolinek Lauda Motion, můžete se spolehnout na to, že do letadla si v ceně letenky vezmete jedno menší zavazadlo o rozměrech 40x20x25 cm s maximální povolenou hmotností 5 kg. Ostatní zavazadla jsou za příplatek.
0 komentářů
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Podobné akční nabídky

850 Kč
-50%
Podzim v italské Boloni letecky z Prahy za cenu od 850 Kč
Praha Bologna

Naplánujte si prodloužený víkend v italské Boloni. Zaleťte se podívat do města proslulého svými věžemi, a to z Prahy přímým letem za cenu od 850 Kč. To je úspora až 50 %. Poznejte červenou Boloňu v celé její kráse.

1 493 Kč
-40%
Užijte si prodloužený víkend v Dublinu. Na podzim přímo z Prahy od 1 493 Kč
Praha Dublin

Přímým letem z pražského letiště Václava Havla rovnou do Dublinu. To je výjimečná cenová nabídka se slevou až 40 %. Podzimní prodloužený víkend v Irsku již od 1 493 Kč.