Zamiřte z Berlína přímo do New Yorku. Letenky můžete zakoupit už od 8 211 Kč | cKlub.cz

Zamiřte z Berlína přímo do New Yorku. Letenky můžete zakoupit už od 8 211 Kč

8 211 Kč
-19%
Berlín Newark Akční letenky

Užijte si krás nejlidnatějšího města Spojených států amerických. Vyrazte z Berlína na letiště v New Yorku za cenu od 8 211 Kč. Z Německa přímo do Ameriky se slevou až 19 %.

8 211 Kč-19%
Mám zájem

Užijte si krás nejlidnatějšího města Spojených států amerických. Vyrazte z Berlína na letiště v New Yorku za cenu od 8 211 Kč. Z Německa přímo do Ameriky se slevou až 19 %. Cestujte k Atlantskému oceánu a slavné řece Hudson. Město označované jako New York City si vás podmaní svým charakterem a nabídne kouzlo svých čtvrtí, jakými jsou Manhattan, Brooklyn, The Bronx, Queens a Staten Island. Podívejte se v New Yorku na Empire State Building, navštivte metropolitní operu nebo Metropolitan Museum of Art. Vynechat byste pochopitelně neměli ani Sochu Svobody.

V závislosti na variantě odletu, kterou zvolíte, můžete letět se společností SAS, Ryanair, ale také Norwegian International, Vueling a TAP Portugal. Takto nízká cena letenky je pochopitelně vykoupena odpovídajícími přestupy. Krásný New Yort však bude v období mezi listopadem a březnem jenom váš. Stačí využít cenově výhodných letenek.

Zamiřte z Berlína přímo do New Yorku. Letenky můžete zakoupit už od 8 211 Kč
Užijte si krás nejlidnatějšího města Spojených států amerických. Vyrazte z Berlína na letiště v New Yorku za cenu od 8 211 Kč. Z Německa přímo do Ameriky se slevou až 19 %.
Berlín
Berlin-Tegel International Airport
Newark
Newark Liberty International Airport
8 211 Kč-19%
Mám zájem
Zobrazit náhled letenek

Kudy kam a co tam?

Často kladené dotazy
Jaká je plánovaná délka letu? Při cestě do New Yorku počítejte kvůli přestupu s délkou letu 10 a více hodin.
Jaký je počet přestupů během letu? Cestou do New Yorku a zpět budete přestupovat minimálně jednou.
Jaká je platnost této akce? Jedná se o omezený počet zlevněných letenek.
V jakých termínech je možné letenky využít? Cenově zvýhodněné letenky do New Yorku můžete využít od listopadu do března.
Jsou nějaké limity pro zavazadla? Obvykle je v ceně letenky malá osobní taška o rozměrech 33x20x25 cm s maximální hmotností 3 kg. Další příruční zavazadlo je za příplatek ve výši stovek korun, odbavované zavazadlo může vyjít na několik tisíc korun.
0 komentářů
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Podobné akční nabídky

850 Kč
-50%
Podzim v italské Boloni letecky z Prahy za cenu od 850 Kč
Praha Bologna

Naplánujte si prodloužený víkend v italské Boloni. Zaleťte se podívat do města proslulého svými věžemi, a to z Prahy přímým letem za cenu od 850 Kč. To je úspora až 50 %. Poznejte červenou Boloňu v celé její kráse.

1 493 Kč
-40%
Užijte si prodloužený víkend v Dublinu. Na podzim přímo z Prahy od 1 493 Kč
Praha Dublin

Přímým letem z pražského letiště Václava Havla rovnou do Dublinu. To je výjimečná cenová nabídka se slevou až 40 %. Podzimní prodloužený víkend v Irsku již od 1 493 Kč.