Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

V létě se do Chorvatska dostanete vlakem díky přímým spojům RegioJet

V létě se do Chorvatska dostanete vlakem díky přímým spojům RegioJet

Vláda už konečně povoluje otěže nejrůznějších restrikcí a zákazů souvisejících s koronavirem, takže mnozí začínají plánovat, jak vyrazit do tzv. „bezpečných zemí“ Evropy. Mezi ně rozhodně patří i Chorvatsko. Vsadit nemusíte pouze na cestu autem po vlastní ose s řadou omezení. RegioJet nově přichází s neodolatelnou nabídkou, která si jistě najde své příznivce.

Přímé vlaky do Chorvatska

Dle vyjádření mluvčího českého dopravce RegioJet už 30. června vyrazí z České republiky přímé vlaky rovnou do Chorvatska. Konkrétně do Rijeky. Odtud budou následně provozovány autobusy směřující do vybraných chorvatských letovisek. Takže taková cesta bez starostí. Žluté vlaky společnosti RegioJet budou odjíždět z Prahy a zastavovat v těchto městech.

Předpokladem je, že vlaky budou jezdit oběma směry třikrát týdně. Příjezd do Chorvatska bude probíhat v pondělí, ve středu a v sobotu, což jistě mnozí turisté ocení z pohledu termínu ubytování.

Jízdenky budou začínat na ceně 590 Kč

Společnost RegioJet už také zveřejnila plánované ceny jízdenek. Ty budou začínat na částce 590 Kč za jednu cestu. V případě místa v lůžkovém voze pak zaplatíte 790 Kč. Navazující autobusové spoje, kterými se lze dostat na více lokací po celém Chorvatsku budou začínat na 200 Kč.

0 komentářů
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.