Arabella Azur Resort - Egypt, Hurghada | cKlub.cz

Arabella Azur Resort

Termíny

-29 % 8. 6. 2022 - 15. 6. 2022
8 dní
18 080 Kč
-32 % 20. 8. 2022 - 27. 8. 2022
8 dní
15 880 Kč
Hodnocení
4,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Arabella Azur Resort

Poloha hotelu

Hotel je situován v blízkosti centra Hurghady, které je v dosahu asi 2 km. Nejbližší nákupní možnosti mají hosté v bezprostřední blízkosti hotelu. U hotelu jsou dvě pláže s přístupem do vody po schůdkách (na jedné z nich je dostupný korál a tedy i možnost šnorchlovat). Je zde i třetí malá pláž s písčitým vstupem do vody. Letiště se nachází ve vzdálenosti 10 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, italská restaurace, bar, bar u bazénu, plážový bar, orientální kavárna, diskotéka, směnárna, bankomat nebo kadeřnictví. Dětem je určen dětský bazén, miniklub a dětské hřiště. Součástí hotelového vybavení je velký venkovní bazén se sladkou vodou.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchou, WC, vysoušeč vlasů), které jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, ledničkou a televizorem se satelitním příjmem. K pokoji náleží balkon nebo terasa. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře.

Stravování

All Inclusive program probíhá od 10:00 do 24:00 hod., lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně, obědy, večeře podávané formou bufetu, odpolední svačinu, rozlévané alkoholické nápoje místní výroby, nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby, kávu (pouze filtrovanou) a čaj.

Služby

Hotel pro své hosty zajišťuje pravidelné animační programy. K dispozici je tenis a squash (večerní osvětlení je za poplatek), plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, šipky, billiard, fitness, sauna, masáže nebo jacuzzi (některé z uvedených aktivit mohou být zpoplatněny). Hotel umožňuje připojení na internet nebo pronájem trezoru na recepci (za příplatek).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 254 uživatelů
4,5Dobré
Hodnocení
4,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
24.5°C
Teplota vzduchu
25°C
7,3Dobré
Hotel Sea Garden
Egypt - Hurghada
7,1Dobré
King Tut
Egypt - Hurghada

Průvodce Egypt

Počasí v Egyptě
Počasí v Egyptě je jedním slovem slunné. A to nikoliv pouze v létě, ale v průběhu celého roku. Pokud plánujete dovolenou v této destinaci dle toho, abyste nezmokli, můžete vyrazit do Egypta v podstatě kdykoliv. Roční úhrn srážek je skutečně minimální, a i v té nejdeštivější Alexandrii dosáhne za rok
Více informací
Měna v Egyptě
Dávejte si pozor například při výměně peněz, kdy se někteří směnárníci snaží turisty obrat při přepočítávání kurzu dané měny. Pohlídejte si také placení při využívání taxi služeb, kdy je lepší dohodnout si cenu raději předem. Dostupnost bankomatů Bankomaty jsou dostupné především ve větších mě
Více informací
Bezpečnost v Egyptě - na co si dát pozor
Egypt patří mezi arabské země, jež měly tu čest potýkat se s teroristickými útoky. Pakliže však dodržujete výstrah Ministerstva zahraničí České republiky nebo delegátů cestovních kanceláří, nic vám nehrozí. Rozhodně ne v hotelových resortech, kde je zajištěno patřičné zabezpečení. Abyste předešli ja
Více informací