Recenze a hodnocení hotelu Hotel Arabia Azur - Egypt, Hurghada | cKlub.cz
Hotel Arabia Azur
Zobrazit volné termíny (0)

Hotel Arabia Azur

  • Hotel Arabia Azur

Termíny

Hodnocení
4,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Hotel Arabia Azur

Poloha hotelu

Krásný čtyřhvězdičkový Arabia Azur Resort složený z několika patrových budov se nachází přímo na pláži u dvou uměle vytvořených lagun v blízkosti korálového útesu tvořícího malý poloostrov. Staré centrum Hurghada (Dahar) je vzdáleno 4 km, nové centrum Sakalla 2 km, mezinárodní letiště v Hurghadě cca 9 km. Spolu se sesterským hotelem Azur Bel Air tvoří jeden komplex, kde hosté v rámci programu all inclusive mohou využívat zařízení všech hotelů kromě stravování.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje vstupní halou s 24hodinovou recepcí, směnárnou, lobby barem, internetovým koutkem (za poplatek), salónem krásy (kadeřník, kosmetika), několika restauracemi, bary, prádelnou, konferenčními místnostmi, diskotékou, minimarketem, potápěčským centrem (za poplatek). V areálu resortu jsou k dispozici dva velké bazény se sluneční terasou (slunečníky, lehátka, ručníky zdarma), dva tenisové kurty, čtyři kurty na squash, fitness centrum. Spa centrum nabízí saunu, masáže, vířivku a různé lázeňské procedury. Pro děti je připraven dětský bazén s mořskou vodou, dětský koutek s hřištěm a domečkem, herna, miniklub (3-12 let), diskotéka. Hlídání dětí je na vyžádání a za poplatek.

Ubytování

Ubytování se nabízí celkem v 526 stylově zařízených pokojích či apartmánech, které jsou umístění v dvoupatrových vilkách seskupených kolem bazénu a lagun. Standardní pokoje (36 - 40 m2) pro 2-3 osoby jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha/vana WC, fén), klimatizací, setem pro přípravu čaje a kávy, minibarem naplněný zdarma nealkoholickými nápoji, sat TV, telefonem, balkónem či terasou s výhledem na bazén či moře. Rodinné pokoje pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12ti let jsou prostornější než standardní pokoje.

Stravování

All inclusive - snídaně, obědy, večeře podávané formou mezinárodního bufetu, možnost večeří v pizzerii nebo v restauraci a la carte za doplatek, od 10:00 do 24:00 hod teplé a studené nápoje, alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj, zmrzlina, snack u bazénu, sport: tenisové kurty, kurty na squash, fitness centrum, stolní tenis, gymnastika, vodní gymnastika, aerobik, plážový volejbal, šipky, kulečník, vodní pólo.

Služby

Hosté mohou využívat služeb hotelu i sesterského hotelu Azur Bel Air. Hosté mohou navštívit čtyři hlavní restaurace s otevřenými bufety, grill restauraci u bazénu, marina plážový bar (koktejly a večeře formou švédských stolů), italskou restauraci ala carte (za poplatek), Bordeihn´s restauraci, lobby bar, bar u kulečníku, piano bar, lagoon bar či tango disko a bar. K dispozici jsou 2 tenisové kurty, 4 kurty na squash, fitness centrum, stolní tenis, gymnastika, vodní gymnastika, aerobik, plážový volejbal, šipky, kulečník, vodní pólo. Hotel během dne pořádá animační program. Večer je na programu živá hudba s ukázkou místního folklóru.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 278 uživatelů
4,5Dobré
Hodnocení
4,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
26.1°C
Teplota vzduchu
28°C
7,3Dobré
Hotel Sea Garden
Egypt - Hurghada
7,1Dobré
King Tut
Egypt - Hurghada

Průvodce Egypt

Počasí v Egyptě
Počasí v Egyptě je jedním slovem slunné. A to nikoliv pouze v létě, ale v průběhu celého roku. Pokud plánujete dovolenou v této destinaci dle toho, abyste nezmokli, můžete vyrazit do Egypta v podstatě kdykoliv. Roční úhrn srážek je skutečně minimální, a i v té nejdeštivější Alexandrii dosáhne za rok
Více informací
Měna v Egyptě
Dávejte si pozor například při výměně peněz, kdy se někteří směnárníci snaží turisty obrat při přepočítávání kurzu dané měny. Pohlídejte si také placení při využívání taxi služeb, kdy je lepší dohodnout si cenu raději předem. Dostupnost bankomatů V Egyptě Bankomaty jsou dostupné především ve v
Více informací
Bezpečnost v Egyptě - na co si dát pozor
Egypt patří mezi arabské země, jež měly tu čest potýkat se s teroristickými útoky. Pakliže však dodržujete výstrah Ministerstva zahraničí České republiky nebo delegátů cestovních kanceláří, nic vám nehrozí. Rozhodně ne v hotelových resortech, kde je zajištěno patřičné zabezpečení. Abyste předešli ja
Více informací