Paradise Abu Soma (Ex. Balina Paradise) - Egypt, Hurghada | cKlub.cz
Paradise Abu Soma (Ex. Balina Paradise)
Zobrazit volné termíny (0)

Paradise Abu Soma (Ex. Balina Paradise)

Termíny

O hotelu Paradise Abu Soma (Ex. Balina Paradise)

Poloha hotelu

Paradise Beach je rezort situovaný v Safaze, u pláže při zálivu Soma. Nabízí komfortní ubytování a skvělé možnosti pro milovníky potápění. V ceně jsou snídaně. Rezort So Ly Mar Paradise Beach se nachází 3 hodiny jízdy od Luxoru. Je možné si udělat i celodenní výlet do Hurgády, která odtud leží 50 km.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby barbar u bazénu, bar, orientální kavárna (za poplatek), disco (nápoje za poplatek), Wi-Fi (v lobby zdarma), kosmetický salón, bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště.

Ubytování

Pokoje a vily jsou dobře zařízené a vybavené klimatizací a satelitní TV. Otevírá se z nich výhled do zahrad, na bazén nebo na moře.

Stravování

V restauraci rezortu Solymar Paradise Beach se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně a egyptské speciality. Stolovat je možné na terase s výhledem do okolí. U bazénu je pak bar, kde si mohou hosté koupit nápoje a občerstvení.

Služby

Hosté si tu mohou také zajít do wellness centra s nabídkou uvolňujících a zkrášlujících procedur. Zahrnuje suchou a parní saunu a vířivku a provádějí se v něm masáže a kosmetické kúry. Připravené jsou i relaxační programy. Všechny tyto služby jsou za příplatek. Za příplatek se lze věnovat rovněž šnorchlování, potápění, windsurfingu, kanoistice, rybaření a ježdění na koni.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
28.6°C
Teplota vzduchu
29°C
7,3Dobré
Hotel Sea Garden
Egypt - Hurghada
7,1Dobré
King Tut
Egypt - Hurghada

Průvodce Egypt

Počasí v Egyptě
Počasí v Egyptě je jedním slovem slunné. A to nikoliv pouze v létě, ale v průběhu celého roku. Pokud plánujete dovolenou v této destinaci dle toho, abyste nezmokli, můžete vyrazit do Egypta v podstatě kdykoliv. Roční úhrn srážek je skutečně minimální, a i v té nejdeštivější Alexandrii dosáhne za rok
Více informací
Měna v Egyptě
Dávejte si pozor například při výměně peněz, kdy se někteří směnárníci snaží turisty obrat při přepočítávání kurzu dané měny. Pohlídejte si také placení při využívání taxi služeb, kdy je lepší dohodnout si cenu raději předem. Dostupnost bankomatů Bankomaty jsou dostupné především ve větších mě
Více informací
Bezpečnost v Egyptě - na co si dát pozor
Egypt patří mezi arabské země, jež měly tu čest potýkat se s teroristickými útoky. Pakliže však dodržujete výstrah Ministerstva zahraničí České republiky nebo delegátů cestovních kanceláří, nic vám nehrozí. Rozhodně ne v hotelových resortech, kde je zajištěno patřičné zabezpečení. Abyste předešli ja
Více informací