Rohanou Beach Resort - Egypt, Marsa Alam | cKlub.cz

Rohanou Beach Resort

Termíny

invia logo
-6 % 30. 8. 2024 - 6. 9. 2024
8 dní
23 113 Kč -6 %

O hotelu Rohanou Beach Resort

Poloha hotelu

Rohanou Beach Resort je rezort situovaný u Rudého moře, nedaleko Quseiru. Nabízí vlastní úsek pláže, venkovní bazén a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi. Mezinárodní letiště Marsa Alam odtud leží 58 km. Do Quseiru lze dojet za 15 minut.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací (bufetová, 2 à la carte restaurace - rybí a středomořská), bar, bar na pláži a u bazénu, bazén, potápěčské centrum, konferenční služby, obchody se suvenýry, vodní dýmka.

Ubytování

Rezort poskytuje ubytování ve světlých klimatizovaných pokojích se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou se sprchou a fénem. Z některých pokojů si můžete užívat výhled na moře nebo na bazén.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, dopolední a odpolední svačinu v baru na pláži, káva a čaj, místní alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje během dne v baru u bazénu, 20% sleva na à la carte restaurace.

Služby

Personál vám může zajistit potápěčské výlety ke světově proslulým korálovým útesům (za příplatek). V rezortu najdete dále restauraci, bar a fitcentrum. Pro ty nejmenší je zde dětský klub a hřiště.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
24.2°C
Teplota vzduchu
17°C
4,2Dobré
Flamenco Beach & Resort
Nejbližší termín:28. 12. 2023 - 6. 1. 2024
33 790 Kč
Egypt - Marsa Alam
4,3Dobré
Shoni Bay Resort
Nejbližší termín:4. 1. 2024 - 11. 1. 2024
18 490 Kč
Egypt - Marsa Alam

Průvodce Egypt

Počasí v Egyptě
Počasí v Egyptě je jedním slovem slunné. A to nikoliv pouze v létě, ale v průběhu celého roku. Pokud plánujete dovolenou v této destinaci dle toho, abyste nezmokli, můžete vyrazit do Egypta v podstatě kdykoliv. Roční úhrn srážek je skutečně minimální, a i v té nejdeštivější Alexandrii dosáhne za rok
Více informací
Měna v Egyptě
Dávejte si pozor například při výměně peněz, kdy se někteří směnárníci snaží turisty obrat při přepočítávání kurzu dané měny. Pohlídejte si také placení při využívání taxi služeb, kdy je lepší dohodnout si cenu raději předem. Dostupnost bankomatů V Egyptě Bankomaty jsou dostupné především ve v
Více informací
Bezpečnost v Egyptě - na co si dát pozor
Egypt patří mezi arabské země, jež měly tu čest potýkat se s teroristickými útoky. Pakliže však dodržujete výstrah Ministerstva zahraničí České republiky nebo delegátů cestovních kanceláří, nic vám nehrozí. Rozhodně ne v hotelových resortech, kde je zajištěno patřičné zabezpečení. Abyste předešli ja
Více informací