Alila Diwa Goa

Termíny

Vybavení hotelu
Bar Půjčovna kol Fitness Tenis Dětské hřiště Vnější bazén Klimatizace
Umístění hotelu
Doba letu z Prahy: %1 h 1000 m Vzdálenost od pláže Teplota vzduchu 17 km Vzdálenost od letiště

O hotelu Alila Diwa Goa

Poloha hotelu

Hotel Alila Diwa Goa se nachází asi 1 km od pláže Gonsua, v bezprostřední blízkosti rýžových polí zhruba 17 km od letiště v Goa. Goaje nejmenší a nejvíce prosperující svazový stát Indie.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, spa, venkovní bazén, jacuzzi, horká lázeň,herna pro děti, mini kino, knihovna, konferenční místnost, pořádání svateb, wifi. Bezplatná doprava na pláž Gonsua od 7:00 do 19:00 hod.

Ubytování

K dispozici je celkem 153 pokojů s výhledem na rýžová pole, prostorné pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, WiFi připojením zdarma, barem, trezorem, koupelnou s vlastním soc. zařízením, balkonem či terasou. Za příplatek možnost rodinných pokojů, kde lze ubytovat 2 dospělé a 1 dítě.

Stravování

Stravování formou snídaní. Možnost dokoupení polopenze, plné penze i all inclusive. Kuchyně je zde bohatá nejen na kari, ale i arabské a portugalské chutě. Oproti zbytku Indie zde v restauracích naleznete kromě drůbeže a ryb i vepřové a hovězí maso, alkoholické nápoje jsou zde taktéž volně v prodeji.

Služby

Pro děti je k dispozici dětské hřiště, dětská herna, dětské menu (na vyžádání). Za poplatek mohou hosté využít půjčovnu aut, půjčovnu jízdních kol, SPA centrum, masáže, hlídání dětí, prádelnu, svatební balíčky, konferenční služby, osvětlení tenisových kurtů.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.4°C
Teplota vzduchu
32.8°C

Průvodce Indie

Počasí v Indii
Počasí v Indii lze rozdělit do tří základních období. Jedním z nich jsou celkem horká a suchá léta od dubna až do června, kdy se maximální teploty mohou šplhat až ke 49 °C. Opakem toho jsou zase studenější zimy od října do března, kde teploty klesají ke 20 °C. Do toho se ještě přidává monzunové obdo
Více informací
Bezpečnost v Indii
Indie je velkým státem skládajícím se z několika oblastí. Především ty nacházející se v blízkosti indicko-pákistánských hranic nepatří mezi vyhledávané, protože tam hrozí mnohem větší možnost únosu. Lepší je zdržovat se v turisticky prověřených lokalitách. V zemi není doporučováno cestování na vlast
Více informací
Měna v Indii
Největším strašákem při cestě do Indie se pro vás mohou stát neplatné bankovky. Ano, někteří prodejci či směnárníci toho můžou využít, protože peníze jsou zde velice podobné díky procesu demonetizace, jež proběhl v zemi před dvěma lety. Na druhou stranu se nelekejte toho, že dostanete bankovky potrh
Více informací