Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Radisson Goa Candolim
Zobrazit volné termíny (0)

Radisson Goa Candolim

 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim
 • Radisson Goa Candolim

Termíny

O hotelu Radisson Goa Candolim

Poloha hotelu

Hotel Radisson Goa Candolim stojí v severní části Goa nabízí pohodlné ubytování pouze 500m pláže Candolim. Hotel je velmi dobře dopravně dostupný, za méně než 30min se odsud dostanete do "Staré Goi", kde může navštívit řadu památek i obchodů s tradičními výrobky. V těsné blízkosti hotelu se také nachází Fort Aguada s řadou barů a kasin.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 2 restaurace s bary, venkovní bazén, fitness centrum, lázně a kosmetický salón, konferenční místnost, klenotnictví, knihovna.

Ubytování

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. K vybavení všech pokojů dále patří klimatizace, TV se satelitem, telefon, fén, minibar, kávovar, trezor, čistič obuvi, 2 láhve balené pitné vody.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, snack během dne, neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve vybraných restauracích a barech dle jejich otevírací doby.

Služby

Hostům je k dispozici fitness/ tělocvična, bazén, badminton, kulečník, stolní tenis, herna, masáže, kosmetika, obchody se šperky a suvenýry, zábavní programy, vodní pólo a lekce vaření, výlety.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
30°C
Teplota vzduchu
34°C
7,5Dobré
Longuinhos Beach Resort
Indie - Goa

Průvodce Indie

Počasí v Indii
Počasí v Indii lze rozdělit do tří základních období. Jedním z nich jsou celkem horká a suchá léta od dubna až do června, kdy se maximální teploty mohou šplhat až ke 49 °C. Opakem toho jsou zase studenější zimy od října do března, kde teploty klesají ke 20 °C. Do toho se ještě přidává monzunové obdo
Více informací
Bezpečnost v Indii
Indie je velkým státem skládajícím se z několika oblastí. Především ty nacházející se v blízkosti indicko-pákistánských hranic nepatří mezi vyhledávané, protože tam hrozí mnohem větší možnost únosu. Lepší je zdržovat se v turisticky prověřených lokalitách. V zemi není doporučováno cestování na vlast
Více informací
Měna v Indii
Největším strašákem při cestě do Indie se pro vás mohou stát neplatné bankovky. Ano, někteří prodejci či směnárníci toho můžou využít, protože peníze jsou zde velice podobné díky procesu demonetizace, jež proběhl v zemi před dvěma lety. Na druhou stranu se nelekejte toho, že dostanete bankovky potrh
Více informací