Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Petro Palace

  • Petro Palace
  • Petro Palace

Termíny

Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Petro Palace

Poloha hotelu

Nově zrekonstruovaný Petro Palace Hotel se nachází pouhých 5 minut chůze od Palácového náměstí a Něvského prospektu. Nabízí klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou, krytý bazén, dobře vybavenou posilovnu a bezplatné Wi-Fi. Petro Palace Hotel stojí pouhých 200 metrů od stanice metra Admiraltejskaja. Na Pulkovo mezinárodní letiště je to 19 km.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří klimatizace, 24h recepce, trezor, kadeřnictví, konferenční prostory, jídelna, restaurace, veřejný internet, pokojový servis, vnitřní bazén, sauna, fitness, vířivka, masáže, parkoviště, prádelna, snídaňová místnost, bar, výtah, bezbariérový přístup. Některé služby za příplatek.

Ubytování

Petro Palace Hotel má klasicky zařízené pokoje s psacím stolem, rychlovarnou konvicí a minibarem. Ve světlé moderní koupelně jsou připraveny bezplatné toaletní potřeby a fén.

Stravování

Stravování probíhá formou snídaně. Na oběd a večeři si můžete zajít do skvělé italské restaurace Trattoria Settimo Cielo umístěné v hotelu, s krásným výhledem na katedrálu svatého Izáka a Ermitáž.

Služby

Součástí wellness centra hotelu Petro Palace je vířivka a sauna, které mohou hosté po celý den využívat zdarma. Na nepřetržitě otevřené recepci si lze rezervovat okružní jízdy po Petrohradu. Na místě je také bankomat. Hotel je vzdálený 300 metrů od katedrály sv. Izáka a Alexandrovského parku. Parkovací místa jsou k dispozici za příplatek.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 4 uživatelé
4,2Dobré
Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.4°C
Teplota vzduchu
15°C

Průvodce Rusko

Počasí v Rusku
Počasí v Rusku je rozdílné především díky velké rozloze této země. Povětšinou jde však o mírný podnebným pás. Je zcela logické, že jih a střed země bývají teplejší, kdežto sever je mnohem chladnější. Typickým příkladem je Sibiř, kde je chladné a mrazivé počasí v podstatě po celý rok. Díky místnímu k
Více informací
Vízum do Ruska 2024 - jaké doklady potřebuji
Abyste mohli vstoupit na území Ruské federace, potřebujete dva důležité doklady. Tím prvním je samozřejmě cestovní pas. V jeho případě si hlídejte platnost, neboť musí být platný alespoň 6 měsíců po ukočení pobytu v Rusku. Tím druhým je vízum. To může nabývat nejrůznějších podob od těch diplomatický
Více informací
Očkování do Ruska
Rusko není spojeno s žádným povinným očkováním, takže v tomto směru si nemusíte ničím lámat hlavu. Vzhledem k tomu, že v Ruské federaci se nesetkáte s příliš odlišnými onemocněními nežli v České republice, můžete využít maximálně doporučených očkování. Mezi ně patří například tetanus, žloutenka typu
Více informací