Nejlevnější dovolená Japonsko Tokio 2019

Nejlevnější dovolená Japonsko Tokio 2019

Žádný výsledek

Průvodce Japonsko

Počasí v Japonsku
Počasí v Japonsku je hodně oceánské a liší se v různých oblastech jednotlivých ostrovů. Například sněhové srážky můžete očekávat spíše na západě, jinak zimy nejsou tak chladné. Vlivem m
Více informací
Měna v Japonsku
Nebojte se v Japonskou používat platební kartu. Bezhotovostní platební styk je poměrně rozšířený a narazíte na něj nejenom v hotelích, ale také v restauracích a v mnoha větších obchodech. T
Více informací
Vízum do Japonska 2019 - jaké doklady potřebuji
Při cestě do Japonska byste si měli nejprve připravit cestovní pas. Jeho platnost musí být ještě dva měsíce poté, co plánujete návrat ze země. Pokud si chcete půjčovat automobil, nezapomeňte si mezinárodní řidičský průkaz.
Více informací

Dovolená v Tokiu

Hlavní město Japonska je cílem turistů z celého světa. Může za to především vynikající atmosféra velkoměsta, poskytované služby a přemíra věcí k vidění. Zájezd do Tokia vám nabízí originální panoramatické výhledu na toto moderní město, které tvoří Tokyo Tower, Toky Sky Tree, Senso-ji, Park Ueno, Kókjo a další. Jak můžete vidět, dovolená v Tokiu je nejenom pro vyznavače novodobé architektury, ale také milovníky japonské historie. Od budov přes zelené parky až po spoustu kulturních a společenských akcí. Tohle všechno můžete zažít na jednom místě.

Ubytování v Tokiu je řešeno nejrůznějšími způsoby. Někdo v tomto směru vsadí na tradice, jiný dá přednost stylovým hotelům, jejichž součástí je polopenze nebo all inclusive. Je jedno, co bude vaším cílem. Nejlevnější dovolená v Tokiu ve vás zanechá spoustu překrásných zážitků.