Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Největší marocké město Casablanca přímo z Prahy od 3 954 Kč

3 954 Kč
-34%
Praha Casablanca Akční letenky

Užijte si krás marocké Casablancy, která vám bude přístupná prostřednictvím přímého letu z Prahy. Cena letenky od 3 954 Kč přináší vysokou úsporu. Poznejte marocký skvost s vysoce orientálním charakterem.

3 954 Kč-34%
Mám zájem

Užijte si krás marocké Casablancy, která vám bude přístupná prostřednictvím přímého letu z Prahy. Cena letenky od 3 954 Kč přináší vysokou úsporu. Poznejte marocký skvost s vysoce orientálním charakterem. Navštivte velký přístav, podívejte se na francouzské centrum Place Mohammed V, originální katedrálu Sacré Couer a nevynechte ani mešitu Hassana II. To je Casablanca v celé své kráse. Ta mimochodem dominovala také ve filmu. Město obklopené Atlantským oceánem uchvátí jakéhokoliv cestovatele.

Výhodou této nabídky je přímý let do Casablancy. To znamená žádný přestup a žádné zdržování. Už za čtyři hodiny se z Prahy octnete v tomto skvostném městě. Konkrétně s leteckou společností Air Arabia, jež přináší patřičný standard cestujícím. Nepropásněte nízkou cenu letenky, kterou je možné využít kdykoliv během roku.

Největší marocké město Casablanca přímo z Prahy od 3 954 Kč
Užijte si krás marocké Casablancy, která vám bude přístupná prostřednictvím přímého letu z Prahy. Cena letenky od 3 954 Kč přináší vysokou úsporu. Poznejte marocký skvost s vysoce orientálním charakterem.
Praha
Václav Havel Airport Prague
Casablanca
Mohammed V International Airport
3 954 Kč-34%
Mám zájem
Zobrazit náhled letenek

Kudy kam a co tam?

Často kladené dotazy
Jaká je plánovaná délka letu? Přímý let z Prahy do marocké Casablancy trvá jenom čtyři hodiny.
Jaký je počet přestupů během letu? Během letu vás nečeká žádný přestup, jde o přímý let.
Jaká je platnost této akce? Letenky za tuto cenu jsou nabízeny pouze do vyprodání zásob.
V jakých termínech je možné letenky využít? Casablancu můžete navštívit kdykoliv během roku.
Jsou nějaké limity pro zavazadla? V rámci příjemné dovolené v Casablance se nemusíte omezovat. Cena totiž zahrnuje kromě jednoho kabinového zavazadla také jedno odbavované zavazadlo do hmotnosti 20 kg.
0 komentářů
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Podobné akční nabídky

850 Kč
-50%
Podzim v italské Boloni letecky z Prahy za cenu od 850 Kč
Praha Bologna

Naplánujte si prodloužený víkend v italské Boloni. Zaleťte se podívat do města proslulého svými věžemi, a to z Prahy přímým letem za cenu od 850 Kč. To je úspora až 50 %. Poznejte červenou Boloňu v celé její kráse.

1 493 Kč
-40%
Užijte si prodloužený víkend v Dublinu. Na podzim přímo z Prahy od 1 493 Kč
Praha Dublin

Přímým letem z pražského letiště Václava Havla rovnou do Dublinu. To je výjimečná cenová nabídka se slevou až 40 %. Podzimní prodloužený víkend v Irsku již od 1 493 Kč.