Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Cestovní pojištění

Porovnání pojišťoven zdarma, sjednání s okamžitou platností do 2 minut a se slevou až 50 % i přes telefon.
Pojištění na cesty do zahraničí jednoduše, rychle a online.
Nové pojištění vozidla na cesty.

Sjednat online

Rychlé porovnání,
široký výběr produktů,
snadno a online

Všechna pojištění kryjí
covid-19 a spojené
léčebné výlohy

Sleva za online
sjednání až 50 %
na pojistném

Pojištění máte
sjednané za chvilku
online

Cestovní pojištění pro jednoho

Pomůžeme Vám s výběrem kvalitního cestovního pojištění, prostřednictvím naší kalkulačky pojištění. Je to jednoduché.

Sjednat online

Co získáte uzavřením cestovního pojištění?

 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí
 • Non-stop asistenční služby v českém jazyce
 • Pojištění více než 100 sportů bez navýšení ceny
 • Bezplatné prodloužení cestovního pojištění v případě nečekaných situací v cílové zemi
 • Úhradu zdravotní repatriace i repatriace ostatků
 • Pojištění svého vozidla na cesty
 • Možnost připojistit si rizikové nebo extrémní sporty
 • Možnost připojistit si úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel

Cestovní pojištění – váš spolehlivý parťák na cesty

Cestování slaví opět zelenou. Po covidové pauze jsme se rozjeli do světa, abychom poznávali nejrůznější místa. Počty cestujících utěšeně rostou a již se dostaly na předcovidové hodnoty. Každý chceme jistě cestovat bezpečně a omezit všechna možná rizika. Právě k tomuto účelu slouží cestovní pojištění, váš parťák na cesty do daleka, i blízka. 

Pokud dojde k nějaké nenadálé události někde na cestách, je její vyřešení vždy těžší než doma. Pro někoho může představovat problém jazyková bariéra, neznalost místních poměrů a také to, že na vyřešení tohoto maléru nemá dostatečné prostředky. Přesně pro takové případy lze uzavřít cestovní pojištění, což je neživotní pojištění, které platí mimo vaši domovskou zemi. Cestovní pojištění vás pojistí pro případ úrazu, či onemocnění na cestách, lze si takto ale ochránit majetek, se kterým pocestujete. Výraznou pomocí v cizině mohou být nejrůznější asistenční služby, které díky cestovnímu pojištění můžete získat. Cestovní pojištění lze uzavřít pro jednorázovou cestu, anebo pro delší období, které v cizině strávíte.

Cestovní pojištění ochrání v případě:

 • úrazu
 • onemocnění
 • poškození, ztráty, nebo krádeži majetku
 • zrušení, nebo zpoždění letu
 • ztráty zájezdu kvůli onemocnění

Smlouva o cestovním pojištění 

Cestovní pojištění se uzavírá s domácí pojišťovnou, která díky smlouvám se zahraničními subjekty zabezpečí svým klientům ochranu v zahraničí. Při uzavírání smlouvy o cestovním pojištění se udává počet dnů, termín pojištění, dále místo, ve kterém má pojištění platit, dále se specifikuje, zda jde o pojištění běžného pobytu, nebo zda chce klient v místě provozovat rizikové sporty. 

Pojištění lze uzavřít hromadně pro několik osob. V rámci cestovního pojištění si lze zvolit dostupné asistenční služby a také další připojištění, například pro případ ztrát zavazadel, storna zájezdu, při rizikových sportech, pojištění domácích mazlíčků na cestách apod.

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Pokud volíte konkrétní cestovní pojištění, je třeba nejprve se zaměřit na limity pojištění. To jsou maximální částky, které za vás pojišťovna v cizině uhradí. Jde hlavně o výdaje za lékařskou péči, které mohou být zejména v zemích mimo Evropskou unii obrovské. Proto ačkoliv se vám mohou zdát limity cestovního pojištění vždy dostatečně velké, je vhodné využívat ty nejvyšší. Jen tak budete zcela ochráněni, protože vše, co je nad limit musíte doplatit z vlastní kapsy. Jako skutečné minimum byste měli považovat limit alespoň 1 500 000 korun. Limity se většinou rozdělují na limity krytí léčebných výloh, následků úrazu, či akutního ošetření zubů. Dále se pojištění liší podle rozsahu asistenčních služeb, dalšího nejrůznějšího připojištění a zahrnutého pojištění odpovědnosti. Pojišťovny většinou nabízejí několik variant cestovního pojištění, od té nejlevnější s nejnižšími limity a nejnižším rozsahem služeb, až po nejdražší a nejrozsáhlejší variantu.
Cestovní pojištění lze velmi pohodlně uzavřít online, je platné okamžitě poté, co jej uhradíte. Pokud tedy například jedete na hranice, nebo na letiště, cestou se můžete pojistit a cestu začít již s vědomím toho, že je vaše cesta chráněná. 

Cena cestovního pojištění do Chorvatska

Délka pobytu 1 dospělý Pár Rodina
1 den 12 Kč 24 Kč     33 Kč
4 dny 48 Kč 96 Kč 133 Kč
1 týden 
(odpovědnost, úraz a zavazadla)
130 Kč 261 Kč 257 Kč
10 dní
(odpovědnost,
úraz, zavazadla, autoasistence)
660 Kč 746 Kč 973 Kč  

*Poznámka: Cestovní pojištění je počítáno pro turistickou cestu. Jde o jednotlivce (35 let), 2 dospělé (35 let) a rodinu - 2 dospělí (35 let), 2 děti (8 a 10 let).
Uvedeny jsou nejnižší nabízené cenové nabídky ve srovnání pro nižší variantu krytí. Jde o ilustrační příklady, nejedná se o obchodní nabídku. 

Cestovní pojištění a sport

Pokud uzavíráte smlouvu o cestovním pojištění, ať už online, nebo osobně, jste dotázáni, zda hodláte na cestách provozovat nějaký sport. Ten je totiž považovaný za určité zvýšené riziko, ať už se jedná o jakýkoliv sport. Pokud jedete například na hory, pak procházky a sáňkování se za sport nepovažují, lyžování ovšem již ano. Pochopitelně to neznamená, že by vás pojišťovna odmítla pojistit, pouze se o něco málo zvýší cena pojištění. Pokud byste ale hodlali provozovat sporty, které jsou považovány za skutečně rizikové, může se stát, že se vám běžné cestovní pojištění nepovede sjednat. Za rizikové sporty se považují například freeride, kitesurfing, rafting, cyklokros. Cena pojištění ještě výrazněji naroste v případě tzv. extrémních sportů, jako je například horolezectví, canyoning, či paragliding. Takové pojištění nenabízejí zdaleka všechny pojišťovny. 

Cestovní pojištění a Evropský průkaz zdravotního pojištění

Pokud cestujete do zemí Evropské unie a několika dalších, pak máte nárok na stejné ošetření jako občané státu, ve kterém se právě nacházíte.  K prokázání stačí vaše průkazka pojištěnce, kterou jste získali od své zdravotní pojišťovny. Nemůže se vám tedy stát, že za ošetření u lékaře budete platit. Kartičku VZP můžete využít nejenom v zemích EU, ale také ve Švýcarsku, dále ji uznávají Island, Lichtenštejnsko, Norsko, v Severní Makedonii a v Srbsku.
Má v takovém případě smysl, abyste si uzavírali ještě klasické cestovní pojištění? Určitě ano, neboť záběr cestovního pojištění je mnohem širší, navíc v mnoha státech je třeba si za zdravotní péči oproti České republice výrazně připlácet.

Běžné zdravotní pojištění nemusí dále krýt například léky, jejichž cena se může vyšplhat na velké sumy, dále se někde hradí i samotná návštěva lékaře. Není hrazen převoz nemocného, který může vyjít na deseti tisíce. Rozdílná je výše spoluúčasti pacienta v jednotlivých zemích Unie. Podmínky ve unijních státech se liší, za jednu návštěvu lékaře ale můžete zaplatit až několik desítek EUR. Hradíte za recept v lékárně, velmi se liší spoluúčast při placení léků. Například v Itálii je neobyčejně vysoká, až 100 % ceny. Pokud vás rozbolí zub, může vás ošetření doslova zruinovat, v mnoha zemích se totiž platí naprosto vše. I v zemích Evropské unie se tedy cestovní pojištění rozhodně vyplatí.

Pojištění zavazadel

V dnešní době jsme zvyklí brát si sebou na cesty nejrůznější vybavení, jako například fotoaparát, notebook, chytrý telefon, nebo kameru v hodnotách deseti tisíců korun, někdy i více. Ztráta tohoto vybavení může být tedy nepříjemná. Naštěstí lze i cestovní zavazadla díky pojištění ochránit. Pojištění zavazadel může být v základu cestovního pojištění, nebo si ho lze sjednat jako připojištění. Pro sjednání pojištění zavazadel se orientujete podle výše částky krytí, která by měla odpovídat hodnotě zavazadel a jejich obsahu. Nemá smysl uvádět nižší hodnotu, protože v případě ztráty zavazadel by pojišťovna nevyplatila částku, která by byla dostatečná pro pořízení ztracených či poškozených věcí.
Zavazadla lze pojistit v rámci cestovního pojištění, jen pojištění zavazadel není možné. Pojišťovny neumožňují pojistit zavazadla a jejich obsah na neomezenou částku, každá pojišťovna má své limity. Takže pokud byste jeli do zahraničí třeba s velmi cennými a drahými šperky, je třeba je pojistit jinak. Stejně tak se nepojišťují platební karty, jízdenky, nebo letenky. Maximální výše krytí se liší pojišťovna od pojišťovny. U pojištění zavazadel platí také určité výluky. Pokud například ponecháte zavazadla bez dozoru, v autě, nebo domu, které jste nezabezpečili, nemůžete očekávat, že vám pojišťovna škodu proplatí. Z cestovního pojištění se nenárokují škody, které vzniknou při letecké přepravě, ty je třeba požadovat po přepravci. Dále nelze přes noc nechávat zavazadla v autě, ačkoliv je zavřené. Některé pojišťovny škodu, ke které dojde mezi desátou večerní a šestou ranní z uzamčeného vozu, neuznají. 

Cestovní pojištění pro těhotné

Pokud je žena těhotná, nic jí nebrání se pojistit na cesty tak, jak je běžně zvyklá. Je třeba pouze dodržet určitý termín, podobný, jaký platí v letecké dopravě. Běžné cestovní pojištění lze sjednat do 10 týdnů před plánovaným termínem porodu

Cestovní pojištění a domácí mazlíčci

Hodláte se vydat na cesty se svými domácími mazlíčky? Pak můžete i je ochránit pojištěním, které je ve formě připojištění k cestovku. Díky tomu nebudete hradit případné lékařské ošetření vašeho psa, či kočky. Pokud se vypravujete do zemí Evropské unie, pak je třeba vždy mít zvíře očipované, očkované a nezapomenout na jeho doklad, který platí v zemích unie. Domácí mazlíčci se pojišťují jen v rozmezí určitého věku, například u psů to bývá od tří měsíců do devíti let. 

Pojištění odpovědnosti a cestovní pojištění

V rámci cestovního pojištění si lze také jako součást balíčku zvolit pojištění odpovědnosti, kterému se lidově říká „pojistka na blbost“. Toto pojištění vás kryje v případě, že způsobíte v zahraničí nějakou škodu, jejíž následky po vás chce někdo hradit. Pokud například vaše honící se dítě rozbije velké akvárium v hotelu, za které byste se nedoplatili, pak tuto škodu za vás uhradí pojišťovna. I tentokrát ale do výše limitu, který si při volbě připojištění vyberete. 

Cestovní pojištění do Řecka

Nechte na sebe působit kouzlo Řecka a řeckých ostrovů. Vyrazte na dovolenou do této vyhlášené destinace a nezapomeňte si před samotným odjezdem uzavřít cestovní pojištění. Věřte, že se to vyplatí.

Mnozí cestovatelé se domnívají, že Evropský průkaz zdravotního pojištění a občanský průkaz stačí při vycestování do Řecka. Tohle je skutečna pravda. Do země můžete vstoupit s tímto osobním dokladem, kromě klasické kartičky pojištění si však raději uzavřete adekvátní cestovní pojištění. Jeho ochrana má totiž podstatně větší dosah.

Malebné Řecko a návrat do historie

Dovolená v Řecku je pomyslným rájem na zemi. Vše začíná okouzlujícím návratem do dávné minulosti, čehož jsou důkazem Athény. Dionýsovo divadlo, Lykavittos a Pantheon. Místa, která musí vidět každý cestovatel. I když budete cílit na Olympijskou riviéru, rozhodně se vyplatí sjednat si cestovní pojištění do Řecka. Dvojnásob to platí při realizaci nejrůznějších pohybových aktivit.

 • Surfing
 • Turistika a cyklistika
 • Potápění a šnorchlování
 • Horolezectví

Řecko jako takové dbá na svoji historii, která je zpozorovatelná na každém kousku země. Kláštery Meteora, Epidauros, Delfy, starověké město Sparta a Soluň. Všude tam si přijdou na své vyznavači poznávání a objevování. Relaxaci pak můžete hledat na vyhlášených plážích.

Cestovní pojištění při cestě na řecké ostrovy

Ať už se vaším cílem stane jakákoliv část Řecka, věnujte čas nejenom přípravě itineráře, ale také výběru vhodného cestovního pojištění. To pro vás bude takovou pomyslnou ochrannou známkou i při návštěvě některého z řeckých ostrovů. A nutno podotknout, že právě ty toho mají hodně co nabídnout. Mezi nejvyhledávanější destinace patří Kréta, Kós, Rhodos, Santorini, Korfu a Zakyntos. Vyhýbat se nemusíte ani exotice v podání Mykonosu a Karpathosu.

Cestovní pojištění s dostatečným krytím

Cestovní pojištění do Řecka je volba na základě nejrůznějších parametrů. Vždy jde o individuální záležitost, která odpovídá charakteru dané cesty. Jiné cestovní pojištění zvolíte pro lenošení na pláži a poznávání památek, jiné zase pro realizaci adrenalinových sportů. A podle čeho volit cestovní pojištění?

 • Výše finančního krytí
 • Na základě plánovaných zážitků
 • Dle možností připojištění

Když se řekne cestovní pojištění do Řecka, můžeme se bavit o pojištění pro případ úmrtí, onemocnění, ale také odpovědnosti. Výjimkou nejsou ani storna zájezdů, úrazové připojištění, ztráty zavazadel a mnohé další. Cestovní pojištění do Řecka má zkrátka svůj význam.

Cestovní pojištění jako parťák na cesty

Důležitost cestovního pojištění při dovolené v Řecku je neoddiskutovatelná. Užijte si plánovaný zájezd na plné obrátky a nestresujte se případnými problémy na cestách. Tohle všechno v patřičné míře eliminuje cestovní pojištění do Řecka, které lze uzavřít online. To znamená, nízká cena, rychlé vyřízení kdykoliv a odkudkoliv, vysoká variabilita a řada přidružených asistenčních služeb. S vhodně zvoleným cestovním pojištěním si užijete Řecko od A až do Z.

Cestovní pojištění do Španělska

Naplánujte si dovolenou ve Španělsku, které se pyšní svou různorodostí. Vyrazte na Pyrenejský poloostrov nebo dejte přednost některému ze španělských ostrovů. Každé místo nabízí něco a ve všech případech se vyplatí uzavřít cestovní pojištění.
S Evropským průkazem zdravotního pojištění se v zemích Evropské unie obejdete pouze z části. Rozhodně v menším zastoupení nežli v České republice. Proto se vyplatí před cestou do Španělska uzavřít smlouvu na cestovní pojištění, které vám přináší více jistot, záruk a pocit komfortní a bezstarostné dovolené.

Španělsko je perlou Pyrenejského poloostrova

Španělsko je zemí, z níž temperament doslova čiší. Zábava, poznávání, relaxace, ale i sport. Tohle všechno jsou podoby dovolené ve Španělsku. Velká města plná historických staveb uzmou vaši pozornost na hodně dlouhou dobu. Cestovat můžete od Barcelony, přes Madrid, až po Seville a Malagu. Jednou z nejznámějších památek této země je bezpochyby Sagrada Família neboli chrám ze seznamu světového dědictví UNESCO.
Dovolenou ve Španělsku můžete trávit na prosluněných plážích, ale také u specifických staveb v podání mostu Puente Nuevo a akvaduktu Segovia. Nabízí se pochopitelně i přírodní cíle pro aktivní jedince, kteří touží po výhledech, adrenalinu a turistice. Co třeba Národní park Teide, vrchol Torre de Cerredo nebo Národní park Picos de Europa? Všude tam a na mnohých dalších místech se vám hodí praktické cestovní pojištění do Španělska. Přece jenom, co kdyby.

Propadněte kouzlu španělských ostrovů

Španělsko, to není jenom Pyrenejský poloostrov, ale i přilehlé španělské ostrovy. Exotika v pravém slova smyslu, kde na každého cestovatele čeká něco. Vyhledávané jsou Kanárské ostrovy, Tenerife, Baleáry, Lanzarote, Menorca, Mallorca a Ibiza. Divoký noční život, poklidné pláže, dobrodružství ve vnitrozemí i lahodná španělská gastronomie. Každý si přijde na to své.

Kvalitní cestovní pojištění do Španělska

Jestliže si chcete dopřát bezstarostnou dovolenou ve Španělsku, pak potřebujete vhodné cestovní pojištění. Při jeho výběru se zaměřte na to, jakým aktivitám se v konkrétní destinace budete věnovat. Připlatit lze jistě rizikové sporty a řadu přidružených služeb.

 • Vyšší finanční krytí
 • Úrazové připojištění
 • Ztráta zavazadel
 • Zpožděné lety apod.

Cestovní pojištění do Španělska je vhodné jak pro milovníky relaxace, tak nekonečného poznávání. Ve všech případech má smysl a náležité opodstatnění. Kvalitní cestovní pojištění si vždy sjednejte na celou dobu pobytu ve Španělsku, potažmo od okamžiku, kdy opustíte hranice České republice. Domoci se můžete i nadstandardních asistenčních služeb v případě řešení jakýchkoliv problémů.

Cestovní pojištění do Španělska? Snadno a rychle

Není nic jednoduššího než uzavřít smlouvu na cestovní pojištění online na internetu. Vyberte si služby, o které skutečně stojíte. Zvolte si požadované množství dnů pojištění a hned ho uhraďte. I když si na cestovní pojištění do Španělska vzpomenete na poslední chvíli, můžete ho tímto způsobem sjednat obratem a vyrazit na bezstarostnou dovolenou.

Cestovní pojištění do Itálie

Slunná Itálie plná zlatavého písku, krásné památky a vynikající gastronomie. Tohle všechno si užijete při dovolené v Itálii. Pokud má být taková cesta bez jakýchkoliv starostí, vyplatí se uzavřít cestovní pojištění správného typu.

Nikdo si nechce nechat narušit zájezd do Itálie. Vzhledem k tomu, že vyrážíte za hranice České republiky, cestovní pojištění do Itálie by mělo být naprostou samozřejmostí. Poznávání krás této země bude s kartičkou nezbytného pojištění mnohem spokojenější záležitostí.

Kouzlu Itálie propadne naprosto každý

Dovolená v Itálii je v podstatě nekonečným poznáváním krásné destinace. Vydat se můžete do velkých měst, jakými jsou Benátky, Milán, Neapol, Řím, Verona a Pisa. Tohle všechno jsou metropole spojené s historickými památkami a jedinečnou atmosférou.  Když budete mít uzavřené cestovní pojištění do Itálie, s maximální pohodou si užijete ranní trhy, odpolední nakupování a večerní bujarý život.
Plánování dovolené v Itálii nezná hranic, o což víc se hodí právě vhodné cestovní pojištění. Náměstí sv. Marka, Koloseum, Šikmá věž, Svatopeterské náměstí i významná čtvrť Navigli v Miláně. Tohle je ta prvá Itálie, kterou můžete mít, jako na dlani. Kapitolou samou o sobě jsou pochopitelně italské ostrovy, mezi nimiž kraluje Sardinie, Sicílie, Capri a ostatní.

Poznejte ryzí italskou přírodu

Stačí uzavřít cestovní pojištění do Itálie a můžete vyrazit. Pro dobrodruhy a milovníky adrenalinu, zeleně a přírody obecně je tato služba naprostou povinností. Vhod přijde třeba při zdolávání sopky Vesuv, u Gardského jezera nebo při provozování sportů na plážích Porto Selvaggio a Cala Mariolu. V okamžiku, kdy se nabažíte italského moře, směřujte do vnitrozemí do italských Alp.

Cestovní pojištění do Itálie

Jak vidno, dovolená v Itálii může nabývat skutečně nepřeberného množství podob. Jeden den se octnete na pláži, druhý den mezi památkami a ten třetí na horách. Přesně z těchto důvodů je vhodné sjednat si cestovní pojištění odpovídající charakteru dané cesty. Milovníci adrenalinu by měli volit příplatkové rizikové sporty. Mnohé navíc může ostatně získat každý cestovatel.

 • Pojištění ztráty zavazadel
 • Zrušení letu, popřípadě jeho opoždění
 • Poškození majetku
 • Pojištění domácích mazlíčků
 • Cestovní pojištění pro těhotné

Cestovní pojištění do Itálie má nepřeberné varianty. Pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, tohle je jen odrazová meta při sestavování cestovního pojištění na klíč. Základem je podpis smlouvy, v rámci níž máte možnost pojistit hned několik osob najednou.

Cestovní pojištění na internetu

Nepodceňujte plánování dovolené v Itálii a myslete i na takové detaily, jakými je vhodné cestovní pojištění. Jeho uzavření je realizovatelné tím nejsnazším způsobem. Uzavřete ho online skrze jednoduchou žádost. Pokud si na něj vzpomenete na poslední chvíli, nezoufejte. Začne platit obratem pro uzavření smlouvy na dálku a uhrazení pojistné částky. Využijte cestovní pojištění do Itálie s dostatečným krytím.

Cestovní pojištění do Egypta

Egypt je ryze prosluněnou destinací, kde si chcete plánovaný pobyt užít od A až do Z. Pokud se toužíte dopředu připravit na jakékoliv komplikace, udělejte to nejenom fyzicky, ale také po stránce vhodně zvoleného pojištění.

Vzhledem k tomu, že se Egypt nachází mimo Evropu, dovolená jen s Evropským průkazem zdravotního pojištění není zrovna dobrý nápad. To ostatně platí i pro evropské země, protože výdaje za lékařskou péči v zahraničí mohou být hodně vysoké. Přesně z toho důvodu nic nepodceňte a užijte si dovolenou v Egyptě s náležitým cestovním pojištění.

Krásy Egypta doslova na dosah

Víte, proč je Egypt mezi cestovateli tak oblíbený? Vliv na to mají především dominanty, které nabízí. Dále je to cenová dostupnost a fakt, že během necelých 4,5 hodin letu se octnete v zemi plné starodávných památek, ale také moderně zařízených letovisek. Každý si v tomto ohledu přijde na to své.
Dovolená v Egyptě perfektně skloubí poznávání a relaxaci na některé z písečných pláží. A právě kvůli pestrosti této země se vyplatí mít uzavřené správné cestovní pojištění. To vás mimochodem ochrání i při vodních sportech, potápění a výletech do pouště. Slunná země jako stvořená pro dobrodruhy a vyznavače relaxace.
Egypt si užijete například v Káhiře, vyrazíte do vyhlášeného letoviska Hurghada, uvelebíte se v Marsa Alam nebo zakotvíte v Asuánu. Safaga se pro vás stane místem, kam se budete chtít pravidelně navracet stejně, jako na působiště zvané Marsa Martouch.

Cestovní pojištění vám kryje záda

Víte, kdy se vyplatí mít cestovní pojištění do Egypta? Třeba když budete odpoledne trávit v chrámovém komplexu v Karnaku, při zkoumání pyramid v Gíze a v rámci prohlídky Údolí králů a královen. Všude tam se můžete spolehnout na dobře uzavřenou smlouvu na cestovní pojištění. Pak vás při výletu k Násirovu jezeru a do Abu Simbel nic nepřekvapí.

Cestovní pojištění na míru

Cestovní pojištění do Egypta plní svůj význam pouze za předpokladu, že pokrývá vše potřebné. U dovolené v této zemi to bude jistě ochrana před nákladnými lékařskými službami spojenými se salmonelou, břišní tyfusem a jinými komplikacemi. Cestovní pojištění do Egypta musí mít primárně dostatečné krytí, kvalitní asistenční služby a nemělo by zapomínat na řadu připojištění.

 • Koronavirus
 • Pojištění odpovědnosti
 • Úrazové připojištění
 • Pojištění storno cesty a mnohé další

Pojištění zavazadel je naprostou samozřejmostí. Pokud navíc plánujete oddávat se v Egyptě adrenalinovým sportům a dobrodružným zážitkům, připojistěte si takové činnosti. Vše je totiž možné. Ve výsledku si pak takovou dovolenou v Egyptě užijete mnohem více, protože vás v rámci finančního plnění nemůže nic překvapit.

Uzavřete cestovní pojištění online

Cestovní pojištění do Egypta je maximálně flexibilní službou, a to z pohledu uzavření pojistné smlouvy. Žádné pobočky pojišťoven a pojišťovací agenti. Jednoduše si sjednejte cestovní pojištění online včetně všech připojištění a podobných služeb. Vyberte si variantu pojištění, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Cestovní pojištění do Tuniska

Tunisko je zemí, kterou si po velice krátké chvíli zamilujete. Pro spoustu cestovatelů jde o srdeční záležitost nabývající mnoha podob. Ať už se v Tunisku chcete věnovat jakýmkoliv aktivitám, vždy si před odletem uzavřete cestovní pojištění.

Tunisko patří mezi země, při jejichž návštěvě se vyplatí mít dobré cestovní pojištění. Riziko žaludečních potíží, nehoda při adrenalinové činnosti v poušti, potápění a podobně. Nepříjemnosti vás ostatně mohou potkat i při poznávání starých památek. Pokud nechcete řešit financování zdravotních komplikací ze svého, mějte uzavřené cestovní pojištění.

Poznejte Tunisko od A až do Z

Dovolená v Tunisku začíná v hotelovém resortu s písečnou pláží, pokračujte v některém z historických měst země a končí při adrenalinové jízdě na čtyřkolkách v poušti. Tuhle zemi jednoduše nelze nemilovat, protože si vás získá úchvatnými scenériemi, osobitou atmosférou a specifickou gastronomií.
Vybíráte-li zájezd do Tuniska, nepodceňujte ani cestovní pojištění. Jedině pak si bez jakýchkoliv obav užijete čas strávený ve městě Tunis, v letovisku Hammamet a Sfax. Kartaginské muzeum, město Thysdrus, Kairouan i pevnost Genoese. Tohle všechno jsou překrásná místa, která vám umožní nahlédnout do dávné historie této země. Tu ostatně poznáte také z pohledu přírodních zajímavostí. Co byste řekli na jednu z největších ptačích rezervací, výšlap na vrchol Jebel Ichkeul nebo jízdu na velbloudech v Sahaře?

Cestovní pojištění při návštěvě ostrova Djerba

Cestovní pojištění do Tuniska si samozřejmě sjednejte i v případě, že máte v plánu navštívit populární tuniský ostrov Djerba. Na něm totiž nemusíte pouze relaxovat na vyhlášených plážích, jakými jsou Sidi Maharés a Plage de la Seguia. Čeká vás i příjemný sportovní zážitek na některém z golfových hřišť nebo vyrazíte na krokodýlí farmu. Dovolená na Djerbě láká také městem Nefty, vesnicí Guellala a proslulým kaňonem Selja Gorge. Všude tam přijde cestovní pojištění do Tuniska vhod.

Cestovní pojištění s cestovkou i na vlastní pěst

Ať už je charakter vaší cesty do Tuniska libovolného rázu, nikdy neopomínejte na to správné cestovní pojištění. Ujasněte si, co všechno budete v zemi dělat a podle toho se připojistěte třeba v rámci rizikových sportů. Krytí v případě lékařských výloh je dnes naprostou samozřejmostí. Domoci se však můžete i celé řady připojištění.

 • Nadstandardní asistenční služby
 • Pojištění odpovědnosti
 • Úrazové připojištění

Cestovní pojištění do Tuniska může zahrnovat třeba storno zájezdu, zpoždění letu, ztrátu zavazadel a mnohé další věci. Cestovní pojištění si vždy uzavřete od prvního dne stráveného za hranicemi České republiky až do dne návratu. Součástí takové služby může být i cestovní pojištění pro těhotné a domácí mazlíčky. Možností je více než dost.

Snadný krok k výhodnému cestovnímu pojištění

A jak získat kvalitní cestovní pojištění do Tuniska? Jednoduše a rychle. Ať už si na jeho uzavření vzpomenete týden před dovolenou v Tunisku nebo až v den odletu na letišti, využijte online sjednání. Uzavřete smlouvu na internetu a odlétejte na zaslíbenou dovolenou s touto ochrannou a praktickou nezbytností.

Cestovní pojištění do Turecka

Každý rok navštíví Turecko velké množství turistů, včetně těch z Česka. Ať už míříte k Egejskému, Černému nebo Středozemnímu moři, naplánujte si příjemnou dovolenou a nezapomeňte na nezbytné cestovní pojištění.

Význam cestovního pojištění je znám jistě každému. Turecko je bezpochyby další ze zemí, kde se cestovní pojištění rozhodně vyplatí mít. Ať už jde o epidemiologickou nákazu, zranění a následné ošetření nebo adrenalin a dobrodružné prozkoumávání přírodních krás a historických památek.

Turecko jako na dlani

Dovolená v Turecku může probíhat odlišnými způsoby. Jako první se nabízí relaxace v hotelovém resortu a na některé z vyhlášených pláží. K těm vyhledávaným patří pláž Kleopatra, Icmeler, Kaputas, Cirali a Lara. Alternativou je dobrodružné poznávání tamních přírodních skvostů a věnování se vybranému sportu. Je to potápění, vodní aktivity, golf a jachting.

Kapitolou samou o sobě jsou pak dominanty tureckých měst. Třeba nočnímu pohledu na Ankaru podlehne naprosto každý cestovatel. Dále se nabízí Antalya, Istanbul, Alanya a Side. Milovníci historie zamíří do Tróje. Místa jako Chattušaš, Pamukkale, mešita sultána Ahmeda a Cumalikizik jsou pak předzvěstí nekonečného objevování. Všude tam a na spoustě dalších působišť se vám hodí cestovní pojištění do Turecka.

Poznejte přírodní dominanty Turecka

Vším výše uvedeným dovolená v Turecku nekončí, nýbrž začíná. Putování po této destinaci nenabývá konce. Co byste řekli na legendární skalní lokality v okolí Kappadokie? Turecký vrchol Ararat je výzvou pro milovníky výhledů, Vanské jezero naopak okouzlí vyznavače vodních ploch. Hevselské zahrady, Aphodisias a zbytky města Efez. Nebojte se kombinovat zajímavé cíle v Turecku a v žádném případě neopomínejte na cestovní pojištění.

Cestovní pojištění do Turecka

Ať už patříte k vyznavačům relaxační nebo aktivní dovolené, nezapomínejte při návštěvě Turecka na cestovní pojištění. V každé zemi vás mohou potkat nástrahy života, a to platí i pro Turecko, kde byste se však za lékařskou péči a přidružené služby nemuseli doplatit. To se netýká situace, kdy budete mít uzavřené kvalitní cestovní pojištění.

 • Vyšší krytí
 • Ochrana před ztrátou a poškozením věcí
 • Úrazové připojištění
 • Náhlé onemocnění a smrt

Cestovní pojištění do Turecka vás ochrání i v případě adrenalinových zážitků. Stane se vám pomocnou rukou při zpožděném letu, ale i storna zájezdu. Možností je v tomto směru více než dost. Výsledná podoba cestovního pojištění je skutečně flexibilní a variabilní záležitostí.

Uzavřete cestovní pojištění online

I když si dovolenou do Turecka naplánujete z ničeho nic, nemusíte nijak dopředu řešit cestovní pojištění. Uzavření smlouvy lze zrealizovat na posledních chvíli a především online. Žádné návštěvy poboček a ztráta drahocenného času. Uzavřete smlouvu po internetu a s okamžitou platností cestovního pojištění vyrazte za nevšedními zážitky do Turecka.

Cestovní pojištění do USA

Vydejte se za poznáním Spojených států amerických. Procestujte tuto překrásnou zemi křížem krážem a odneste si spoustu nevšedních zážitků. Na cestu se nezapomeňte vybavit vhodným cestovním pojištěním.

Dovolená v USA je snem mnohých cestovatelů. Spousta států, měst, přírodních zajímavostí a kulturních zážitků. Věci, které se ve vás zakoření na celý život. Pakliže má být taková cesta bezstarostná po všech stránkách, neměli byste podceňovat cestovní pojištění do USA. 

USA – Od měst až po přírodní dominanty

Spojené státy americké nabízí pomyslné cestovatelské nekonečno. Pokud plánujete dovolenou v této zemi, máte bezpočet možností, kam směřovat své kroky. Výzvou se jistě stávají velká americká města v podání Miami, New Yorku, Las Vegas, Los Angeles, San Francisca, Floridy, Seattlu a mnohých dalších. Památky, odlišný životní styl, specifická gastronomie, klid a noční život. Každý si přijde na to své.
Dovolená ve Spojených státech amerických je ale také o dobrodružství. I kvůli němu byste neměli podceňovat cestovní pojištění do USA. Ať už se vydáte poznat město duchů Cisco Ghost Town nebo si projedete dlouhou a slavnou silnici Route 66. Někomu stačí poznat pomyslné plíce New Yorku v podání Central Parku, jiný zase zvolí přírodní klenot neboli Aljašku.

Národní parky USA se správným pojištěním

Prozkoumejte všechna zákoutí Spojených států amerických. Zahleďte se do historie země a okuste přírodní skvosty na vlastní oči. Typickým příkladem je Black Canyon of the Gunnison, Národní park Arches a slavný Grand Canyon. Z pohledu národních parků táhne i Yosemitský národní park a Národní park Sequoia. Když se řekne Spojené státy americké, dovolená v USA může skončit také na přilehlých Havajských ostrovech, mezi nimiž jednoznačně vyniká Maui.

Cestovní pojištění do USA

Cestování do tak vzdálené destinace, jakou je USA si pochopitelně žádá jistá opatření. Tím nejadekvátnějším je bezpochyby cestovní pojištění. Na něm rozhodně nešetřete a pohlídejte si vyšší plnění jednotlivých položek v pojistné smlouvě.

 • Léčebné výlohy
 • Následky úrazu
 • Odpovědnost
 • Smrt úrazem a jiné

Cestovní pojištění do USA volte komplexně a s přihlédnutím k tomu, co máte v plánu dělat. Adrenalin a řada sportovních aktivit vyžadují vyšší krytí. Vedle rizikových sportů zacilte na dostatečně bohaté asistenční služby, pojištění storno poplatků, právní pomoc v zahraničí a jiné. Díky výrazné flexibilitě cestovního pojištění do Spojených států amerických dojde k uspokojení potřeb všech cestovatelů.

Sjednejte si cestovní pojištění online

Vyrazte na dovolenou do USA a uzavřete cestovní pojištění na míru. Berte ho jako naprostou nezbytnost a zároveň v něm nehledejte nic složitého a nákladného. Cestovní pojištění do USA totiž můžete sjednat online během několika minut a s jeho okamžitou platností. I když si na pojištění do USA vzpomenete na poslední chvíli, budete ho mít obratem. Volte kvalitní cestovní pojištění a užijte si Spojené státy americký doslova bez starostí.

Často kladené otázky

Proč si sjednat pojištění online?
Sjednání pojištění online je maximálně komfortní, snadné a rychlé. Z pohodlí domova či kanceláře máte vyřízeno za pár minut, aniž byste se museli trmácet na pobočku a zvládne to opravdu každý. Můžete si porovnat všechny možnosti, jaké pojišťovny nabízejí a vybrat si tu nejvýhodnější pro vás. Ušetříte si čas, nervy i peníze.
Jak sjednat pojištění online?
Porovnejte si nabídky pojišťoven a vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje. Následně zvolíte vybranou variantu a vyplníte základní osobní a kontaktní údaje, zaplatíte a odešlete. Celý proces vám zabere jen pár minut. Poté, co vše odešlete, vám na e-mail přijdou všechny potřebné dokumenty k vámi vybranému produktu + vstup do tzv. Klientské zóny. V případě, že si s něčím nevíte rady, obraťte se na zákaznickou linku.
Jak zaplatit pojištění?
Většina poskytovatelů nabízí několik možností, jak pojištění uhradit. Nejčastější a nejsnazší cestou je platba přímo online kartou na účet pojišťovny. Zvolit však můžete například i bankovní převod nebo dokonce složenkou.
Co je to Klientská zóna?
Jedná se o účet na stránkách konkrétní pojišťovny, kde najdete veškeré potřebné dokumenty týkající se vámi sjednaného pojištění (smlouvu, zelenou kartu, doklad o zaplacení atd.)
Kdy vzniká cestovní pojištění?
Cestovní pojištění vzniká ve chvíli, kdy uhradíte plnou výši daného pojistného. Za uhrazení se považuje okamžik, kdy provedete platbu.
Od kdy platí cestovní pojištění?
Cestovní pojištění nabývá platnosti ode dne, který si sami nastavíte a samozřejmě po jeho řádném uhrazení.
Co je pojištění storna zájezdu?
Takové pojištění se vyplatí ve chvíli, kdy si zakoupíte vysněný zájezd dlouho dopředu, a nakonec ho musíte na posledních chvíli zrušit. Pojištění kryje 80 - 100 % storno poplatků, (za ubytování, letenky a další).
Co dělat při onemocnění či úrazu?
V případě onemocnění či úrazu neváhejte ihned vyhledat lékaře, pohotovost či asistenční službu. Za ošetření či léky si vždy nechte vystavit účet, který po návratu ze zahraničí předložíte své pojišťovně.